Oriģināla Brother STe-161 trafareta lentes kasete – melna, 36mm plata

Brother STe-161 melna trafareta lente – 36mm plata

€ 22,58 iesk. PVN

36mm plata, 3m gara

Konkrētu virsmas daļu marķēšanai

Augstas kvalitātes oriģināla Brother lentes kasete

Produkta detaļas

STE161_main

Skaidri salasāmam un izturīgam rezultātam

Galvenās īpašības

  • 36mm plata, 3m gara
  • Konkrētu virsmas daļu marķēšanai
  • Augstas kvalitātes oriģināla Brother lentes kasete
  • Skaidri salasāmam un izturīgam rezultātam

Apraksts

Izstrādāta darbam ar Brother P-touch uzlīmju printeriem, oriģinālajai STe-161 trafareta lentei ir termiski jūtīgs slānis, kas aizsedz tinti vai citus speciālus šķidrumus konkrētu daļu marķēšanai. Šī nelīmējošā lente ļauj ātri izveidot trafaretus dažādos izmēros, lai ātri paveiktu nepieciešamo darbu. Darbam ar P-touch uzlīmju printeriem, uz kuru lentes kasetes pārsega ir norādīts TZ vai TZe logotips.

Saistītās ierīces

Rādīt vairāk
Rādīt mazāk

Vairāk par šo produktu...

Oriģinālā Brother STe-161 trafareta lente ir speciāli radīta noderīgu trafaretu veidošanai - viegli salasāmai un uzveramai drošības vai kāda cita veida informācijai.

Ar termiski jūtīgu slāni, kas aizsedz tinti, kodināšanas ķimikālijas vai kādus citus speciālus šķidrumus konkrētu daļu marķēšanai. STe-161 lente ļauj veidot unikālus trafaretus, kas var tikt izmantoti marķēšanas sastāvdaļām vai kādām detaļām. Pievieno SKU numurus, daļu numurus vai logotipus, lai nodoršinātu visa veida marķēšanas darbu veikšanu.

Darbam ar Brother P-touch uzlīmju printeriem, šī oriģinālā lente palīdzēs marķēšanas procesā, ļaujot marķēt atbilstoši drošības noteikumiem, kā arī veikt darbu daudz efektīvāk.

P-touch TZ-e uzlīmju lentes.
Testētas ekstremālos apstākļos.

Back to top