Oriģināla Brother M-K521BZ uzlīmju lentes kasete - melnas drukas, zila, 9mm plata

Brother M-K521BZ melnas drukas, zila plastmasas uzlīmju lente - 9mm plata

9mm plata, 8m gara

Augstas kvalitātes oriģināla Brother kasete

Viegli salasāms rezultāts

Produkta detaļas

MK521BZ_main

Galvenās iezīmes

  • 9mm plata, 8m gara
  • Augstas kvalitātes oriģināla Brother kasete
  • Viegli salasāms rezultāts

Apraksts

M-K521BZ nodrošina augstas kvalitātes uzlīmes, kas ir īpaši veidotas visām galvenajām marķēšanas darbu prasībām. CD, foto albumu vai ēdienu uzglabāšanas traukiem, šī, plastmasas uzlīmju lenta nodrošinās ātru un vienkāršu uzlīmju drukas rezultātu - dažāda veida uzlīmēm, organizējot savu mājas vai darba vidi.

Saderīgas iekārtas

Rādīt vairāk
Rādīt mazāk

Apraksts

M-K521BZ ļauj veidot augstas kvalitātes uzlīmes, kas noteikti noderētu pielietošanai mājās. Pieejama dažādu krāsu un izmēru variācijās, mazā kompaktā uzlīmju lentas kasete izmanto tiešās termodrukas tehnoloģiju (neizmantojot tinti), attēla iegūšanai uz lentas.

Šī melnas drukas, zilā M-K521BZ uzlīmju lenta ir paredzēta darbam ar jebkuru P-touch uzlīmju printeri, uz kura lentas kasetes pārsega ir norādīts burts "M" un būs lielisks rīks mājas vai biroja organizēšanai - dokumentu mapēm un arhīviem, kontaktligzdām un dažādām uzglabāšanas kastēm.

Pārbaudītas, lai nodrošinātu pēc iespējas uzticamāku rezultātu, daudzpusīgā M-K521BZ lenta nodrošinās augstas kvalitātes drukas rezultātu katrā drukāšanas reizē - skaidru un viegli izlasāmu teksta uzlīmju druku.

P-touch TZ-e uzlīmju lentes.
Testētas ekstremālos apstākļos.

Back to top