Oriģināla Brother M-K233BZ uzlīmju lentes kasete - zilas drukas, balta, 12mm plata

Brother M-K233BZ zilas drukas, balta plastmasas uzlīmju lente - 12mm plata

12mm plata, 8m gara

Augstas kvalitātes oriģināla Brother kasete

Viegli salasāms rezultāts

Produkta detaļas

MK233BZ_main

Galvenās iezīmes

  • 12mm plata, 8m gara
  • Augstas kvalitātes oriģināla Brother kasete
  • Viegli salasāms rezultāts

Apraksts

M-K233BZ nodrošina augstas kvalitātes uzlīmes, kas ir īpaši veidotas visām galvenajām marķēšanas darbu prasībām. CD, foto albumu vai ēdienu uzglabāšanas traukiem, šī, plastmasas uzlīmju lenta nodrošinās ātru un vienkāršu uzlīmju drukas rezultātu - dažāda veida uzlīmēm, organizējot savu mājas vai darba vidi.

Saderīgas iekārtas

Rādīt vairāk
Rādīt mazāk

Apraksts

M-K233BZ ļauj veidot augstas kvalitātes uzlīmes, kas noteikti noderētu pielietošanai mājās. Pieejama dažādu krāsu un izmēru variācijās, mazā kompaktā uzlīmju lentas kasete izmanto tiešās termodrukas tehnoloģiju (neizmantojot tinti), attēla iegūšanai uz lentas.

Šī zilas drukas, baltā M-K233BZ uzlīmju lenta ir paredzēta darbam ar jebkuru P-touch uzlīmju printeri, uz kura lentas kasetes pārsega ir norādīts burts "M" un būs lielisks rīks mājas vai biroja organizēšanai - dokumentu mapēm un arhīviem, kontaktligzdām un dažādām uzglabāšanas kastēm.

Pārbaudītas, lai nodrošinātu pēc iespējas uzticamāku rezultātu, daudzpusīgā M-K233BZ lenta nodrošinās augstas kvalitātes drukas rezultātu katrā drukāšanas reizē - skaidru un viegli izlasāmu teksta uzlīmju druku.

P-touch TZ-e uzlīmju lentes.
Testētas ekstremālos apstākļos.

Back to top