Oriģināla Brother M-K221BZ uzlīmju lentas kasete – melnas drukas, balta, 9mm plata

Brother M-K221BZ melnas drukas, balta plastmasas uzlīmju lenta - 9mm plata

9mm plata, 8m gara

Augstas kvalitātes oriģināla Brother uzlīmju lentas kasete

Viegli salasāms drukas rezultāts

Produkta detaļas

MK221BZ_main

Galvenās funkcijas

  • 9mm plata, 8m gara
  • Augstas kvalitātes oriģināla Brother uzlīmju lentas kasete
  • Viegli salasāms drukas rezultāts

Apraksts

M-K221BZ nodrošina augstas kvalitātes uzlīmes, kas ir īpaši veidotas visām galvenajām marķēšanas darbu prasībām. CD, foto albumu vai ēdienu uzglabāšanas traukiem, šī, plastmasas uzlīmju lenta nodrošinās ātru un vienkāršu uzlīmju drukas rezultātu - dažāda veida uzlīmēm, organizējot savu mājas vai darba vidi.

Saistītās ierīces

Rādīt vairāk
Rādīt mazāk

Vairāk par šo produktu...

M-K221BZ ļauj veidot augstas kvalitātes uzlīmes, kas noteikti noderētu pielietošanai mājās. Pieejama dažādu krāsu un izmēru variācijās, mazā kompaktā uzlīmju lentas kasete izmanto tiešās termodrukas tehnoloģiju (neizmantojot tinti), attēla iegūšanai uz lentas.

Šī, melnas drukas, baltā M-K2221BZ uzlīmju lenta ir paredzēta darbam ar jebkuru P-touch uzlīmju printeri, uz kura lentas kasetes pārsega ir norādīts burts "M" un būs lielisks rīks mājas vai biroja organizēšanai - dokumentu mapēm un arhīviem, kontaktligzdām un dažādām uzglabāšanas kastēm.

Pārbaudītas, lai nodrošinātu pēc iespējas uzticamāku rezultātu, daudzpusīgā M-K221BZ lenta nodrošinās augstas kvalitātes drukas rezultātu katrā drukāšanas reizē - skaidru un viegli izlasāmu teksta uzlīmju druku.

 

P-touch TZ-e uzlīmju lentes.
Testētas ekstremālos apstākļos.

Back to top