1. Sākums Brother
  2. Izejmateriāli un papildpiederumi
  3. Oriģinālās tintes un toneru kasetnes
  4. safe-print-cartridges

Testēti atbilstoši augstākajiem drošības standartiem

Brother nepārtraukti izstrādā tintes un tonera kasetnes, lai ne tikai izdrukātu augstas kvalitātes dokumentus, bet arī nodrošinātu, ka klienti nenonāk saskarē ar iespējamām kaitīgām daļiņām.

Kad kvalitāte un uzticamība ir svarīga

Ražotnes

Visas oriģinālās Brother tintes un tonera kasetnes tiek ražotas vadošajās tehnoloģiju ražotnēs, kur galvenais ir kvalitātes nodrošināšana.

Ar Brother tintes un toneru kasetnēm tiek veikts stingrs kvalitātes kontroles process ar regulārām pārbaudēm un testiem. Ražojot augstas kvalitātes kasetnes, tiek ievēroti augstākie nozares un ētikas standarti, nodrošinot iespēju kvalitatīvi drukāt.

Optimāla veiktspēja

Brother tintes un tonera kasetnes ir veidotas kā daļa no visas drukāšanas sistēmas. Mūsu oriģinālie izejmateriāli ir izstrādāti to pašu inženieru vadībā, kas veido Brother godalgotos printerus, kas ir garants tam, ka visas tintes un tonera kasetnes darbosies nevainojami ar Brother drukas ierīcēm. Vienmēr skaidras un augstas kvalitātes izdrukas katrā drukāšanas reizē. Atbilstoši ISO 11798 pastāvīguma un ilgizturības standartiem.

Meklē oriģinālās Brother tintes un toneru kasetnes savam printerim

Person watering plant

Ietekme uz apkārtējo vidi

Samazini enerģijas patēriņu un atkritumu daudzumu.

Ilgtspēja
Woman sat with hands together

Garantija sirdsmieram

Netraucētai darbībai ar Brother printeriem.


Garantija