Oriģināla Brother WT800CL izlietotā tonera tvertne

Oriģināla Brother WT800CL izlietotā tonera tvertne. Darba cikls 100 000 izdrukas.

Darba cikls 100 000 izdrukas, atbilstoši ISO/IEC 19798.

Augstas kvalitātes oriģināls Brother izejmateriāls

Nodrošina, ka jūsu lāzerprinteris darbojas nemainīgi izcili

Produkta detaļas

WT800CL_main

Šo izejmateriālu izstrādāja tā pati inženieru komanda, kas radīja jūsu Brother printeri; tas nozīmē, ka tie ir paredzēti, lai strādātu kopā. 

Galvenās iezīmes

  • Darba cikls 100 000 izdrukas, atbilstoši ISO/IEC 19798.
  • Augstas kvalitātes oriģināls Brother izejmateriāls
  • Nodrošina, ka jūsu lāzerprinteris darbojas nemainīgi izcili
  • Šo izejmateriālu izstrādāja tā pati inženieru komanda, kas radīja jūsu Brother printeri; tas nozīmē, ka tie ir paredzēti, lai strādātu kopā. 

Apraksts

Nodrošiniet, ka jūsu biroja printeris darbojas nemainīgi izcili un izdrukas saglabā lielisku kvalitāti, izmantojot šo oriģinālo Brother WT800CL izlietotā tonera tvertni.

WT800CL ir vienkārši uzstādāma, uzticama un ilgi kalpojoša. Saderīga ar dažādiem printeriem, mūsu izlietotā tonera tvertne palīdzēs jums drukāt bez apstājas. 

Izlietotā tonera tvertne nav paredzēta atkārtotai izmantošanai. Kad jūsu printeris to pieprasa, nomainiet esošo tvertni ar oriģinālu Brother WT800CL izejmateriālu, lai saglabātu nemainīgi augstu drukas kvalitāti. Laicīga izlietotā tonera tvertnes nenomainīšana, pārsniedzot norādīto darbības cikla izdruku skaitu, neļaus jūsu printerim drukāt.

Apraksts

 

Rūpes par dabu un otrreizēja pārstrāde

Visas Brother tintes kasetnes ir veidotas tā, lai pēc iespējas mazāk ietekmētu vidi. Brother piedāvā klientiem videi draudzīgu veidu, kā atbrīvoties no Brother zīmola izstrādājumiem pēc to kalpošanas laika beigām.

Atbalsts 'at your side'

Izmantojot Brother oriģinālos izejmateriālus, tiek nodrošināta printera garantija. Brother apņemās nodrošināt izcilu pārdošanas un klientu atbalstu - gan pirms, gan pēc produktu iegādes.

Garantēta darbība

Atcerieties, ka Brother izejmateriālu un papildpiederumu lietošana ir vienīgais veids, kā nodrošināt, lai printeris turpinātu darboties vislabākajā kvalitātē. Pasūtiet WT800CL izlietoto toneru tvertni no Brother jau šodien - tā ir radīta, lai saglabātu jūsu Brother printera vislabāko veiktspēju un nodrošinātu jums labāko vērtību iekārtas darbības laikā.

Uzticamība un kvalitātes nodrošināšana

Nodrošiniet, ka jūsu Brother printeris arī turpmāk sniegs izcilus rezultātus, ko esat gaidījis, izvēloties WT800CL izlietoto toneru tvertni. Lai gan ir pieejamas lētākas papildpiederumu alternatīvas, tikai Brother oriģinālā WT800CL izlietoto toneru tvertne garantē, ka jūsu ierīce turpinās darboties tikpat ātri un efektīvi, kā tai vajadzētu.

Otrreizējā pārstrāde

Vai zināji, ka izlietoto toneru kasetņu pārstrāde ar Brother ir iespējama bez papildus maksas?

Mēs cenšamies darīt visu iespējamo, lai samazinātu negatīvo ietekmi uz apkārtējo vidi un vēlamies iedrošināt mūsu klientus piedalīties tajā, atvieglojot otrreizējās pārstrādes procesu un padarot izlietoto oriģinālo Brother toneru kasetņu atgriešanu pēc iespējas ērtāku un vienkāršāku.

Viss, kas mums ir jāzin ir izlietoto toneru kasetņu skaits, un mēs noorganizēsim to atgriešanu otrreizējās pārstrādes iespējai pilnīgi bez maksas.

Pateicoties mūsu ilgtermiņa sadarbībai ar godalgoto labdarības Cool Earth organizāciju, mūsu otrreizējās pārstrādes process palīdz vietējiem ciematiem cīnīties ar tropu mežu iznīcināšanu.

Pārstrādā tintes un toneru kasetnes – bez maksas!

Back to top