Oriģināla Brother WT-300CL izlietotātā tonera kasetne

Brother WT-300CL izlietotā tonera kasetne. Darbības cikls - 50 000 izdrukas

€ 22,82 iesk. PVN

Darbības cikls - 50 000 izdrukas

Augstas kvalitātes oriģināli Brother izejmateriāli

Ļauj lāzerdrukas printerim darboties bez sarežģījumiem

Produkta detaļas

WT300CL_main

Produkta detaļas

  • Darbības cikls - 50 000 izdrukas
  • Augstas kvalitātes oriģināli Brother izejmateriāli
  • Ļauj lāzerdrukas printerim darboties bez sarežģījumiem

Apraksts

Oriģināla Brother WT-300CL izlietotā tonera kasetne ir paredzēta darbam ar Brother lāzerdrukas klāsta printeriem. Veidota tā, lai dokumentu izdruka noritētu efektīvi, ātri un nevainojami, WT-300CL palīdzēs printerim darboties bez sarežģījumiem.

Vairāk par šo produktu...

Oriģināla WT-300CL izlietoto toneru tvertne ir svarīgs papildpiederums lāzerdrukas printera kalpošanas ilguma pagarināšanai, nodrošinot tā izcilu veiktspēju katrā drukāšanas reizē.

WT-300CL savāc jebkuru lieko toneri, kas veidojas printerī, lai to viegli varētu likvidēt - bez izšļakstīšanās un nekārtības. Tas nodrošinās izdruku izcilu kvalitāti un profesionālu drukas rezultātu, kas tiek sagaidīts no Brother.

Nodrošinot 50 000 izdruku darbības ciklu, šī maiņas izlietotā tonera tvertne ir uzticams risinājums ilgtermiņa ieguldījumam, kas padara ikdienas drukas darbu veikšanu un ierīces uzturēšanu pavisam vienkāršu.

Otrreizējā pārstrāde

Vai zināji, ka izlietoto toneru kasetņu pārstrāde ar Brother ir iespējama bez papildus maksas?

Mēs cenšamies darīt visu iespējamo, lai samazinātu negatīvo ietekmi uz apkārtējo vidi un vēlamies iedrošināt mūsu klientus piedalīties tajā, atvieglojot otrreizējās pārstrādes procesu un padarot izlietoto oriģinālo Brother toneru kasetņu atgriešanu pēc iespējas ērtāku un vienkāršāku.

Viss, kas mums ir jāzin ir izlietoto toneru kasetņu skaits, un mēs noorganizēsim to atgriešanu otrreizējās pārstrādes iespējai pilnīgi bez maksas.

Pateicoties mūsu ilgtermiņa sadarbībai ar godalgoto labdarības Cool Earth organizāciju, mūsu otrreizējās pārstrādes process palīdz vietējiem ciematiem cīnīties ar tropu mežu iznīcināšanu.

Pārstrādā tintes un toneru kasetnes – bez maksas!

Back to top