Error: Generic Text label 'Added to basket' not set for language 'lv-LV' (Site: 'MAIN-Nordics').

WT-200CL

Izlietotā tonera kasete

€ 21,13 iesk. PVN

Apraksts

Oriģināla Brother WT-200CL izlietotā tonera kasete ir saderīga ar plašu klāstu mūsu lāzerprinteru. Izstrādāta, lai nodrošinātu, ka Tavi dokumenti tiek drukāti ātri, efektīvi un pilnībā tīri, WT-200CL palīdz uzturēt Brother printeri nevainojamā darba kārtībā. (Aptuveni 50 000 lappušu).

Vairāk par šo produktu...

Oriģināla WT-200CL izlietotā tonera kasetne ir svarīga printera sastāvdaļa, kas ievērojami pagarinās drukas ierīces dzīves ciklu, nodrošinot augstas kvalitātes izdrukas katrā drukāšanas reizē.

WT-200CL savāc visus tonera pārpalikumus, kas sakrājas ierīcē, kas vēlāk, bez sarežģījumiem var tikt ērti un vienkārši izmesti. Šī funkcija ļaus izdrukām būt vienmēr kvalitatīvām un skaidrām - profesionālam drukas rezultātam, kādu sniedz Brother drukas ierīces.

Nodrošinot 50 000 izdruku darbības ciklu, šī, izlietotā tonera kasetne ir uzticams un ilgi kalpojošs risinājums, kas ievērojami uzlabo printera ikdienas darbību.

 

Otrreizējā pārstrāde

Vai zināji, ka izlietoto toneru kasetņu pārstrāde ar Brother ir iespējama bez papildus maksas?

Mēs cenšamies darīt visu iespējamo, lai samazinātu negatīvo ietekmi uz apkārtējo vidi un vēlamies iedrošināt mūsu klientus piedalīties tajā, atvieglojot otrreizējās pārstrādes procesu un padarot izlietoto oriģinālo Brother toneru kasetņu atgriešanu pēc iespējas ērtāku un vienkāršāku.

Viss, kas mums ir jāzin ir izlietoto toneru kasetņu skaits, un mēs noorganizēsim to atgriešanu otrreizējās pārstrādes iespējai pilnīgi bez maksas.

Pateicoties mūsu ilgtermiņa sadarbībai ar godalgoto labdarības Cool Earth organizāciju, mūsu otrreizējās pārstrādes process palīdz vietējiem ciematiem cīnīties ar tropu mežu iznīcināšanu.

Apmeklējiet Brother Earth un uzziniet vairāk.

Back to top