Error: Generic Text label 'Added to basket' not set for language 'lv-LV' (Site: 'MAIN-Nordics').

Oriģināla Brother TN910C tonera kasetne - ciāna

Brother TN910C ciāna tonera kasetne. 9,000 izdrukas.

Ar oriģinālo Brother TN910C ciāna tonera kasetni vari baudīt ātras izdrukas, paaugstinātu produktivitāti un izcilu rezultātu katru drukāšanas reizi. Veidotas atbilstoši Brother augstas klases dizaina specifikācijai, TN910C kasetne spēj nodrošināt līdz pat 9,000 uzmanību piesaistošu izdruku.

Galvenās īpašības

  • 9,000 izdrukas saskaņā ar ISO/IEC19798
  • Augstas kvalitātes oriģinālā Brother kasetne
  • Ļauj ietaupīt papīru, laiku un naudu

Apraksts

Citas toneru kasetnes:

Atdzīvini savas izdrukas ar šo TN910C ciāna tonera kasetni, kas ir prasmīgi izstrādāta, lai nevainojami darbotos ar Brother printeri, visu laiku sniedzot augstākās kvalitātes rezultātus.

Lai gan lētāku, neoriģinālu kasetņu izmantošana, iespējams, ietaupīs Tavu naudu īstermiņā, tās nav tik saderīgas ar Tavu ierīci. Ir iespējams, ka šādu, bieži vien zemākas kvalitātes, produktu izmantošana var izraisīt drukāšanas problēmas un pat bojāt printeri, tādēļ - kāpēc riskēt?

Izvēloties oriģinālo TN910C tonera kasetni Tu nodrošināsi, ka Tavs printeris turpina darboties vislabākajā kvalitātē, kā arī garantija paliek spēkā, sniedzot Tev papildu sirdsmieru.

Saderība ar

Saderīgie printeri

Otrreizējā pārstrāde

Vai zināji, ka izlietoto toneru kasetņu pārstrāde ar Brother ir iespējama bez papildus maksas?

Mēs cenšamies darīt visu iespējamo, lai samazinātu negatīvo ietekmi uz apkārtējo vidi un vēlamies iedrošināt mūsu klientus piedalīties tajā, atvieglojot otrreizējās pārstrādes procesu un padarot izlietoto oriģinālo Brother toneru kasetņu atgriešanu pēc iespējas ērtāku un vienkāršāku.

Viss, kas mums ir jāzin ir izlietoto toneru kasetņu skaits, un mēs noorganizēsim to atgriešanu otrreizējās pārstrādes iespējai pilnīgi bez maksas.

Pateicoties mūsu ilgtermiņa sadarbībai ar godalgoto labdarības Cool Earth organizāciju, mūsu otrreizējās pārstrādes process palīdz vietējiem ciematiem cīnīties ar tropu mežu iznīcināšanu.

Apmeklējiet Brother Earth un uzziniet vairāk.