Error: Generic Text label 'Added to basket' not set for language 'lv-LV' (Site: 'MAIN-Nordics').

Oriģinālā Brother TN900Y tintes kasetne, dzeltena

Oriģinālā Brother TN900Y dzeltenas tintes kasetne. Nodrošina 6,000 izdrukas.

Nodrošina 6,000 izdrukas saskaņā ar ISO/IEC19798

Augstas kvalitātes oriģināla Brother kasetne

Ļauj ietaupīt papīru, laiku un naudu

Produktu detaļas

TN900Y_main

Galvenās īpašības

  • Nodrošina 6,000 izdrukas saskaņā ar ISO/IEC19798
  • Augstas kvalitātes oriģināla Brother kasetne
  • Ļauj ietaupīt papīru, laiku un naudu

Apraksts

Ar šo oriģinālo Brother TN900Y dzeltenas krāsas tonera kasetni vari baudīt lielu drukas ātrumu, paaugstinātu produktivitāti un augstu kvalitāti katrā drukāšanas reizē. Izstrādāta ar Brother augsta dizaina specifikāciju, TN900Y kasetne nodrošina līdz 6,000 dzīvīgu, uzmanību piesaistošu izdruku.

Vairāk par šo produktu...

Citas toneru kasetnes

Atdzīvini savas izdrukas ar TN900Y dzelteno tonera kasetni, kas ir profesionāli izstrādāta, lai nevainojami darbotos ar Tavu Brother printeri, vienmēr sniedzot visaugstākās kvalitātes rezultātus.

Lai gan lētāku, neoriģinālu vai papildināmo kasetņu izmantošana īstermiņā var ietaupīt līdzekļus, tās nav tik saderīgas ar Brother printeri. Iespējams, ka šo, bieži vien zemākas kvalitātes produktu, izmantošana var ne tikai   izraisīt drukāšanas problēmas, bet arī printera ilgtermiņa bojājumu. Tādēļ - vai tas ir riska vērts?

Izvēloties šo TN900Y kasetni, Tu nodrošināsi, ka Tavs printeris darbojas savā labākajā kvalitātē, kā arī saglabāsi garantijas, sniedzot sev papildu sirdsmieru.

Otrreizējā pārstrāde

Vai zināji, ka izlietoto toneru kasetņu pārstrāde ar Brother ir iespējama bez papildus maksas?

Mēs cenšamies darīt visu iespējamo, lai samazinātu negatīvo ietekmi uz apkārtējo vidi un vēlamies iedrošināt mūsu klientus piedalīties tajā, atvieglojot otrreizējās pārstrādes procesu un padarot izlietoto oriģinālo Brother toneru kasetņu atgriešanu pēc iespējas ērtāku un vienkāršāku.

Viss, kas mums ir jāzin ir izlietoto toneru kasetņu skaits, un mēs noorganizēsim to atgriešanu otrreizējās pārstrādes iespējai pilnīgi bez maksas.

Pateicoties mūsu ilgtermiņa sadarbībai ar godalgoto labdarības Cool Earth organizāciju, mūsu otrreizējās pārstrādes process palīdz vietējiem ciematiem cīnīties ar tropu mežu iznīcināšanu.

Apmeklējiet Brother Earth un uzziniet vairāk.

Back to top