Oriģināla Brother TN821XLY augstas ražības tonera kasetne - dzeltena

Brother TN821XLY tonera kasetne - dzeltena. Nodrošina 9 000 izdrukas.

Nodrošina līdz 9 000 izdrukām, atbilstoši ISO/IEC 19798

Augstas kvalitātes un augstas ražības oriģināla Brother tonera kasetne TN821XLY - dzeltena

Oriģinālās Brother toneru kasetnes tiek stingri testētas, lai drukātu izcilā kvalitātē, ietaupot laiku un samazinot izmaksas

Produkta detaļas

TN821XLY_main

Šī Brother TN821XLY augstas ražības oriģinālā lāzera tonera kasetne aizsargā jūsu printera garantiju

TN821XLY dzeltenā tonera kasetne ir pieejama arī ekonomiskākā super augstas ražības iepakojumā - TN821XXLY

Galvenās iezīmes

  • Nodrošina līdz 9 000 izdrukām, atbilstoši ISO/IEC 19798
  • Augstas kvalitātes un augstas ražības oriģināla Brother tonera kasetne TN821XLY - dzeltena
  • Oriģinālās Brother toneru kasetnes tiek stingri testētas, lai drukātu izcilā kvalitātē, ietaupot laiku un samazinot izmaksas
  • Šī Brother TN821XLY augstas ražības oriģinālā lāzera tonera kasetne aizsargā jūsu printera garantiju
  • TN821XLY dzeltenā tonera kasetne ir pieejama arī ekonomiskākā super augstas ražības iepakojumā - TN821XXLY

Apraksts

Šī oriģinālā TN821XLY augstas ražības tonera kasetne dzeltenā krāsā, ir radīta, lai garantētu dzidras un skaidras izdrukas, atkal un atkal.  

Saderīgas ar dažādiem printeriem — mūsu viegli uzstādāmās kasetnes palīdzēs izdrukāt ilgtspējīgus dokumentus, kas laika gaitā neizbalēs un nezaudēs kvalitāti. 

Brother, visos lāzera toneru dzīves cikla posmos, novērtē ietekmi uz vidi, samazinot kaitīgos atkritums. Visas mūsu iekārtas un toneru kasetnes ir izstrādātas tā, lai pēc iespējas mazāk ietekmētu vidi. 
 
Brother TN821XLY lāzera toneru kasetnes - tā vērtas katru reizi. 

Apraksts

 
 

Pieejamas arī augstākas ražības toneru kasetnes

Super augstas ražības toneru kasetnes satur vairāk tonera, lai iegūtu lielāku izdruku skaitu un zemākas izmaksas par lapu.
TN821XXL - nodrošina līdz 15 0000 vienkrāsas (BK) izdrukas un līdz 12 000 krāsu (C/M/Y) izdrukas, atbilstoši ISO/IEC 19798.

Brother drošības hologramma

Pārbaudiet izejmateriālu autentiskumu

Uz Brother oriģinālajām toneru kasetnēm atradīsiet hologrammas drošības marķējumu. Pārliecinieties, ka iepakojums un drošības uzlīme nav bojāta, un apstipriniet, ka hologrammas drošības marķējums ir oriģināls, pārbaudot unikālo 7 ciparu identifikācijas numuru: www.brother.com/id 

Brother Earth logo

Rūpes par vidi un otrreizēja pārstrāde

Visas Brother kasetnes ir veidotas tā, lai pēc iespējas mazāk ietekmētu vidi. Brother piedāvā klientiem videi draudzīgu veidu, kā atbrīvoties no Brother zīmola izstrādājumiem pēc to kalpošanas laika beigām.

Sieviete ar izdruku

Garantēta darbība

Brother toneru kasetnes ir izstrādātas kā vesela drukāšanas sistēma, domājot par Brother drukas ierīcēm, lai nodrošinātu izcilu kvalitāti. Oriģinālās Brother toneru kasetnes ir labākais veids, kā aizsargāt jūsu ieguldījumu un nodrošināt optimālu Brother lāzerprintera veiktspēju, garantējot nevainojamu printera darbību un ilgtermiņā ietaupot naudu.

Brother tehniskais konsultants

Atbalsts jums līdzās

Izmantojot Brother oriģinālos izejmateriālus, tiek aizsargāta jūsu printera garantija. Brother vienmēr ir jums līdzās. Mēs apņemamies nodrošināt izcilu pārdošanas atbalstu un klientu servisu - gan pirms, gan pēc iegādes.

Otrreizējā pārstrāde

Vai zināji, ka izlietoto toneru kasetņu pārstrāde ar Brother ir iespējama bez papildus maksas?

Mēs cenšamies darīt visu iespējamo, lai samazinātu negatīvo ietekmi uz apkārtējo vidi un vēlamies iedrošināt mūsu klientus piedalīties tajā, atvieglojot otrreizējās pārstrādes procesu un padarot izlietoto oriģinālo Brother toneru kasetņu atgriešanu pēc iespējas ērtāku un vienkāršāku.

Viss, kas mums ir jāzin ir izlietoto toneru kasetņu skaits, un mēs noorganizēsim to atgriešanu otrreizējās pārstrādes iespējai pilnīgi bez maksas.

Pateicoties mūsu ilgtermiņa sadarbībai ar godalgoto labdarības Cool Earth organizāciju, mūsu otrreizējās pārstrādes process palīdz vietējiem ciematiem cīnīties ar tropu mežu iznīcināšanu.

Pārstrādā tintes un toneru kasetnes – bez maksas!

Back to top