Oriģināla Brother TN8000 augstas ražības printera tonera kasetne, melna

Oriģināla Brother TN8000 melna printera tonera kasetne. 2,200 izdrukas.

€ 48,12 iesk. PVN

Nodrošina 2,200 izdrukas saskaņā ar ISO/IEC19752

Augstas kvalitātes oriģināla Brother kasetne

Ļauj ietaupīt papīru, laiku un naudu

Produkta detaļas

TN8000_main

Galvenās īpašības

  • Nodrošina 2,200 izdrukas saskaņā ar ISO/IEC19752
  • Augstas kvalitātes oriģināla Brother kasetne
  • Ļauj ietaupīt papīru, laiku un naudu

Apraksts

Tā kā tā ir daudzu drukas darbu standarta krāsa, iespējams, to vajadzēs biežāk papildināt. Šī oriģinālā Brother TN8000 augstas ražības tonera kasetne spēj nodrošināt līdz pat 2,200 izdrukām, sniedzot izcilus rezultātus no pirmās līdz pēdējai izdrukai.

Vairāk par šo produktu...

Nodrošini, ka Brother printeris turpina sniegt izcilus rezultātus, kādus sagaidi, izvēloties TN-8000 tonera kasetni. Izstrādāta, lai kalpotu daudz ilgāk salīdzinājumā ar standarta kasetni, šī augstas ražības kasetne darbojas ilgāk, nemazinot kvalitāti.

Lai gan tiešsaistē, iespējams, ir pieejamas lētākas maiņas alternatīvas, tikai oriģinālā TN-8000 tonera kasetne garantē, ka printeris darbosies tikpat ātri un efektīvi.

Atceries, ka Brother kasetņu izmantošana ir vienīgais veids, kā nodrošināt, ka Tavs printeris darbojas vislabākajā kvalitātē, kā arī tiek saglabātas visas garantijas.

Tādēļ - iegādājies TN-8000 tonera kasetni melnā krāsā no Brother jau tagad, lai nodrošinātu, ka laika gaitā gūsti labāku izmaksu lietderību.

Otrreizējā pārstrāde

Vai zināji, ka izlietoto toneru kasetņu pārstrāde ar Brother ir iespējama bez papildus maksas?

Mēs cenšamies darīt visu iespējamo, lai samazinātu negatīvo ietekmi uz apkārtējo vidi un vēlamies iedrošināt mūsu klientus piedalīties tajā, atvieglojot otrreizējās pārstrādes procesu un padarot izlietoto oriģinālo Brother toneru kasetņu atgriešanu pēc iespējas ērtāku un vienkāršāku.

Viss, kas mums ir jāzin ir izlietoto toneru kasetņu skaits, un mēs noorganizēsim to atgriešanu otrreizējās pārstrādes iespējai pilnīgi bez maksas.

Pateicoties mūsu ilgtermiņa sadarbībai ar godalgoto labdarības Cool Earth organizāciju, mūsu otrreizējās pārstrādes process palīdz vietējiem ciematiem cīnīties ar tropu mežu iznīcināšanu.

Pārstrādā tintes un toneru kasetnes – bez maksas!

Back to top