Oriģināla Brother TN426Y tonera kasetne - dzeltena

Brother TN426Y dzeltena tonera kasetne. 6,500 izdrukas.

€ 272,69 iesk. PVN

6,500 izdrukas saskaņā ar ISO/IEC19798

Augstas kvalitātes oriģinālā Brother kasetne

Ļauj ietaupīt papīru, laiku un naudu

Produkta detaļas

TN426Y_main

Galvenās īpašības

  • 6,500 izdrukas saskaņā ar ISO/IEC19798
  • Augstas kvalitātes oriģinālā Brother kasetne
  • Ļauj ietaupīt papīru, laiku un naudu

Apraksts

Izstrādāta, lai sniegtu optimālu konsekvenci, oriģinālā Brother TN426Y dzeltena tonera kasetne ir izstrādāta, lai radītu augstas izšķirtspējas vienkrāsainus dokumentus no pirmās līdz pēdējai izdrukai. Ar spēju izdrukāt vairāk kā 6,500 lappuses, TN426Y maiņas kasetne piedāvā izcilu kvalitāti.

Vairāk par šo produktu...

Citas toneru kasetnes:

Šī TN426Y tonera kasetne dzeltenā krāsā ir prasmīgi izstrādāta, lai nevainojami strādātu ar Tavu Brother printeri, nepārtraukti sniedzot visaugstākās kvalitātes rezultātus.

Lai gan lētāku, neoriģinālu kasetņu izmantošana, iespējams, ietaupīs Tavu naudu īstermiņā, tās nav tik saderīgas ar Tavu aparātu. Ir iespējams, ka šādu, bieži vien zemākas kvalitātes, produktu izmantošana var izraisīt drukāšanas problēmas un pat bojāt printeri, tādēļ - kāpēc riskēt?

Izvēloties oriģinālo TN426Y tonera kasetni Tu nodrošināsi, ka Tavs printeris turpina darboties vislabākajā kvalitātē, kā arī garantija paliek spēkā, sniedzot Tev papildu sirdsmieru.

Otrreizējā pārstrāde

Vai zināji, ka izlietoto toneru kasetņu pārstrāde ar Brother ir iespējama bez papildus maksas?

Mēs cenšamies darīt visu iespējamo, lai samazinātu negatīvo ietekmi uz apkārtējo vidi un vēlamies iedrošināt mūsu klientus piedalīties tajā, atvieglojot otrreizējās pārstrādes procesu un padarot izlietoto oriģinālo Brother toneru kasetņu atgriešanu pēc iespējas ērtāku un vienkāršāku.

Viss, kas mums ir jāzin ir izlietoto toneru kasetņu skaits, un mēs noorganizēsim to atgriešanu otrreizējās pārstrādes iespējai pilnīgi bez maksas.

Pateicoties mūsu ilgtermiņa sadarbībai ar godalgoto labdarības Cool Earth organizāciju, mūsu otrreizējās pārstrādes process palīdz vietējiem ciematiem cīnīties ar tropu mežu iznīcināšanu.

Pārstrādā tintes un toneru kasetnes – bez maksas!

Back to top