Oriģināla Brother TN423M tonera kasetne - fuksīna

Brother TN423M fuksīna tonera kasetne. 4,000 izdrukas.

€ 183,43 iesk. PVN

4,000 izdrukas saskaņā ar ISO/IEC19798

Augstas kvalitātes oriģinālā Brother kasetne

Ļauj ietaupīt papīru, laiku un naudu

Produkta detaļas

TN423M_main

Galvenās īpašības

  • 4,000 izdrukas saskaņā ar ISO/IEC19798
  • Augstas kvalitātes oriģinālā Brother kasetne
  • Ļauj ietaupīt papīru, laiku un naudu

Apraksts

Izstrādāta, lai sniegtu optimālu konsekvenci, oriģinālā Brother TN423M tonera kasetne ir izstrādāta, lai radītu augstas izšķirtspējas vienkrāsainus dokumentus no pirmās līdz pēdējai izdrukai. Ar spēju izdrukāt 4,000 lappuses, TN423M maiņas kasetne piedāvā izcilu kvalitāti.

Vairāk par šo produktu...

Citas toneru kasetnes:

Šī TN423M tonera kasetne fuksīna krāsā ir prasmīgi izstrādāta, lai nevainojami darbotos ar Brother printeri, nepārtraukti sniedzot visaugstākās kvalitātes rezultātus.

Lai gan lētāku, neoriģinālu kasetņu izmantošana, iespējams, ietaupīs Tavu naudu īstermiņā, tās nav tik saderīgas ar Tavu aparātu. Ir iespējams, ka šādu, bieži vien zemākas kvalitātes, produktu izmantošana var izraiīt drukāšanas problēmas un pat bojāt printeri, tādēļ - kāpēc riskēt?

Izvēloties oriģinālo TN423M tonera kasetni Tu nodrošināsi, ka Tavs printeris turpina darboties vislabākajā kvalitātē, kā arī garantija paliek spēkā, sniedzot Tev papildu sirdsmieru.

Otrreizējā pārstrāde

Vai zināji, ka izlietoto toneru kasetņu pārstrāde ar Brother ir iespējama bez papildus maksas?

Mēs cenšamies darīt visu iespējamo, lai samazinātu negatīvo ietekmi uz apkārtējo vidi un vēlamies iedrošināt mūsu klientus piedalīties tajā, atvieglojot otrreizējās pārstrādes procesu un padarot izlietoto oriģinālo Brother toneru kasetņu atgriešanu pēc iespējas ērtāku un vienkāršāku.

Viss, kas mums ir jāzin ir izlietoto toneru kasetņu skaits, un mēs noorganizēsim to atgriešanu otrreizējās pārstrādes iespējai pilnīgi bez maksas.

Pateicoties mūsu ilgtermiņa sadarbībai ar godalgoto labdarības Cool Earth organizāciju, mūsu otrreizējās pārstrādes process palīdz vietējiem ciematiem cīnīties ar tropu mežu iznīcināšanu.

Pārstrādā tintes un toneru kasetnes – bez maksas!

Back to top