Oriģināla TN-421M tonera kasetne - fuksīna krāsa

Brother TN-421M fuksīna krāsas tonera kasetne. 1,800 izdrukas.

€ 103,83 iesk. PVN

1,800 izdrukas saskaņā ar ISO/IEC19798

Augstas kvalitātes oriģināla Brother kasetne

Ļauj ietaupīt papīru, laiku un naudu

Produkta detaļas

TN421M_main

Galvenās īpašības

  • 1,800 izdrukas saskaņā ar ISO/IEC19798
  • Augstas kvalitātes oriģināla Brother kasetne
  • Ļauj ietaupīt papīru, laiku un naudu

Apraksts

Izstrādāta, lai sniegtu optimālu konsekvenci, oriģinālā Brother TN-421M fuksīna krāsas tonera kasetne ir izstrādāta, lai radītu augstas izšķirtspējas vienkrāsainus dokumentus no pirmās līdz pēdējai izdrukai. Ar spēju izdrukāt vairāk kā 1,800 lappušu, TN-421M atkārtoti uzpildāmā kasetne sniedz lielisku izmaksu lietderību.

Vairāk par šo produktu...

Citas toneru kasetnes

Šī TN-421M  tonera kasetne fuksīna krāsā ir profesionāli izstrādāta, lai nevainojami darbotos ar Tavu Brother printeri, ikreiz sniedzot visaugstākās kvalitātes rezultātus.

Lai gan īstermiņā lētāku, neorģinālu kasetņu izmantošana, iespējams, ietaupīs Tavus līdzekļus, tās nav tik saderīgas ar Tavu ierīci. Pastāv iespēja, ka, izmantojot šos bieži vien zemākas kvalitātes produktus, var rasties drukāšanas problēmas vai pat printera bojājums. Tāpēc - kādēļ riskēt?

Izvēloties oriģinālo TN-421M tonera kasetni, Tu nodrošini, ka printeris turpina darboties vislabākajā kvalitātē, kā arī visas garantijas tiek saglabātas, sniedzot Tev papidu sirdsmieru.

Otrreizējā pārstrāde

Vai zināji, ka izlietoto toneru kasetņu pārstrāde ar Brother ir iespējama bez papildus maksas?

Mēs cenšamies darīt visu iespējamo, lai samazinātu negatīvo ietekmi uz apkārtējo vidi un vēlamies iedrošināt mūsu klientus piedalīties tajā, atvieglojot otrreizējās pārstrādes procesu un padarot izlietoto oriģinālo Brother toneru kasetņu atgriešanu pēc iespējas ērtāku un vienkāršāku.

Viss, kas mums ir jāzin ir izlietoto toneru kasetņu skaits, un mēs noorganizēsim to atgriešanu otrreizējās pārstrādes iespējai pilnīgi bez maksas.

Pateicoties mūsu ilgtermiņa sadarbībai ar godalgoto labdarības Cool Earth organizāciju, mūsu otrreizējās pārstrādes process palīdz vietējiem ciematiem cīnīties ar tropu mežu iznīcināšanu.

Pārstrādā tintes un toneru kasetnes – bez maksas!

Back to top