Error: Generic Text label 'Added to basket' not set for language 'lv-LV' (Site: 'MAIN-Nordics').

Oriģināla Brother TN-3480 toneru kasetne – melna

Brother TN-3480 augstas ražības melna tonera kasetne. 8,000 izdrukas.

€ 157,96 iesk. PVN

8,000 izdrukas saskaņā ar ISO/IEC19752

Augstas kvalitātes oriģināla Brother kasetne

Ļauj ietaupīt papīru, laiku un naudu

Produkta detaļas

TN3480_main

Galvenās īpašības

  • 8,000 izdrukas saskaņā ar ISO/IEC19752
  • Augstas kvalitātes oriģināla Brother kasetne
  • Ļauj ietaupīt papīru, laiku un naudu

Apraksts

Šis oriģinālais Brother augstas ražības toneris palīdzēs iegūt vislabāko rezultātu no printera gan drukājot mājās, gan birojā. Ar dzidru melno toni, skaidru tekstu un precīziem attēliem TN-3480 nodrošina, ka visas izdrukas, no pirmās līdz pēdējai, vienlīdz atbilst augstajam standartam.

Saistītās ierīces

Rādīt vairāk
Rādīt mazāk

Vairāk par šo produktu...

Kad pienāk laiks nomainīt printera toneri, vari paļauties uz Brother TN-3480 tonera kasetni, lai nodrošinātu, ka Tavs printeris saglabā perfektu darba kārtību un izdrukas ir kristāldzidras. Izstrādāta, lai kalpotu daudz ilgāk par standarta kasetni, šī augstās ražības tinte darbojas ilgāk, nezaudējot kvalitāti.

Lai gan var būt kārdinoši iegādāties lētākus, neoriģinālus izejmateriālus, ir vērts paturēt prātā, ka atkārtoti uzpildāmās un citas lētas tonera kasetne ne vien ietekmē izdruku kvalitāti, bet arī anulē ierīces garantiju uz izraisa printera ilgtermiņa bojājumu.

Šī oriģinālā TN-3480 tonera kasetne melnā krāsā saglabā aparāta darbspējas līmeni, ilgtermiņā nodrošinot izmaksu lietderību, kā arī iespaidīgus rezultātus katru reizi.


Otrreizējā pārstrāde

Vai zināji, ka izlietoto toneru kasetņu pārstrāde ar Brother ir iespējama bez papildus maksas?

Mēs cenšamies darīt visu iespējamo, lai samazinātu negatīvo ietekmi uz apkārtējo vidi un vēlamies iedrošināt mūsu klientus piedalīties tajā, atvieglojot otrreizējās pārstrādes procesu un padarot izlietoto oriģinālo Brother toneru kasetņu atgriešanu pēc iespējas ērtāku un vienkāršāku.

Viss, kas mums ir jāzin ir izlietoto toneru kasetņu skaits, un mēs noorganizēsim to atgriešanu otrreizējās pārstrādes iespējai pilnīgi bez maksas.

Pateicoties mūsu ilgtermiņa sadarbībai ar godalgoto labdarības Cool Earth organizāciju, mūsu otrreizējās pārstrādes process palīdz vietējiem ciematiem cīnīties ar tropu mežu iznīcināšanu.

Pārstrādā tintes un toneru kasetnes – bez maksas!

Back to top