Oriģināla Brother TN-3430 tonera kasetne - melna

Brother TN-3430 melna tonera kasetne. 3,000 izdrukas.

€ 92,45 iesk. PVN

3,000 izdrukas saskaņā ar ISO/IEC19752

Augstas kvalitātes oriģināla Brother kasetne

Ļauj ietaupīt laiku, naudu un papīru

Produkta detaļas

TN3430_main

Galvenās īpašības

  • 3,000 izdrukas saskaņā ar ISO/IEC19752
  • Augstas kvalitātes oriģināla Brother kasetne
  • Ļauj ietaupīt laiku, naudu un papīru

Apraksts

Profesionāli izstrādāta, lai Tavs Brother printeris darbotos vislabākajā kvaitātē, Brother TN-3430 tonera kasetne garantē profesionālus rezultātus katrā drukāšanas reizē. Salīdzinājumā ar lētākām alternatīvām tādi oriģināli papildpiederumi kā TN-3430 sniedz augstāku izmaksu lietderību ilgtermiņā.

Vairāk par šo produktu...

Visas Brother kasetnes, ieskaitot šo TN-3430 tonera kasetni melnā krāsā, ir stingri pārbaudītas, lai nodrošinātu klientus ar visuzticamāko iespējamo risinājumu.

Lai gan lētas, neoriģinālas atkārtoti uzpildāmas kasetnes ir plaši pieejamas, tās vienkārši nav tik saderīgas ar Brother printeri. Tas var izraisīt gan drukas kvalitātes, gan aparāta darbības problēmas, un to novēršana reizēm var dārgi izmaksāt.

Šī oriģinālā TN-3430 maināmā kasetne nodrošina, ka Tavs printeris turpinās darboties lieliski, sniedzot labāku kvalitāti ilgtermiņā, kā arī sirdsmieru, jo zini, ka vari paļauties uz savu drukāšanas iekārtu.

Otrreizējā pārstrāde

Vai zināji, ka izlietoto toneru kasetņu pārstrāde ar Brother ir iespējama bez papildus maksas?

Mēs cenšamies darīt visu iespējamo, lai samazinātu negatīvo ietekmi uz apkārtējo vidi un vēlamies iedrošināt mūsu klientus piedalīties tajā, atvieglojot otrreizējās pārstrādes procesu un padarot izlietoto oriģinālo Brother toneru kasetņu atgriešanu pēc iespējas ērtāku un vienkāršāku.

Viss, kas mums ir jāzin ir izlietoto toneru kasetņu skaits, un mēs noorganizēsim to atgriešanu otrreizējās pārstrādes iespējai pilnīgi bez maksas.

Pateicoties mūsu ilgtermiņa sadarbībai ar godalgoto labdarības Cool Earth organizāciju, mūsu otrreizējās pārstrādes process palīdz vietējiem ciematiem cīnīties ar tropu mežu iznīcināšanu.

Pārstrādā tintes un toneru kasetnes – bez maksas!

Back to top