Oriģināla Brother TN-326M tonera kasetne, fuksīna krāsā.

Brother TN-326M tonera kasetne, fuksīna krāsā. 3,500 izdrukas.

€ 167,65 iesk. PVN

3,500 izdrukas saskaņā ar ISO/IEC19798

Augstas kvalitātes oriģināla Brother kasetne

Ļauj ietaupīt papīru, laiku un naudu

Produkta detaļas

TN326M_main

Galvenās īpašības

  • 3,500 izdrukas saskaņā ar ISO/IEC19798
  • Augstas kvalitātes oriģināla Brother kasetne
  • Ļauj ietaupīt papīru, laiku un naudu

Apraksts

Šī maināmā TN-326M augstas ražības tonera kasetne fuksīna krāsā ir īpaši izstrādāta, lai tā sinerģiski saderētu ar Tavu Brother printeri. TN-326M ātri un vienkārši sajaucas ar citām krāsām, drukājot dokumentus ātri un kristālskaidrā kvalitātē.

Vairāk par šo produktu...

Citas toneru kasetnes:

Nodrošini, ka Tavs printeris turpina sniegt izcilus rezultātus, kādus sagaidi, izvēloties TN-326M tonera kasetni.Tā kā tā ir  augstas ražības kasetne, TN-326M kalpo ilgāk salīdzinājumā ar standarta kasetni, bet sniedz tikpat izcilu kvalitāti.

Lai gan citur tiešsaistē var būt pieejamas lētākas maiņas alternatīvas, tikai oriģinālā TN-326M tonera kasetne garantē, ka Tavs printeris turpinās
darboties tikpat ātri un efektīvi.

Atceries, ka Brother kasetņu izmantošana ir vienīgais veids, kā nodrošināt printera vislabāko darbību un saglabāt ierīces garantijas.

Iegādājies TN-326M tonera kasetni fuksīna krāsā no Brother jau šodien, lai iegūtu labāku izmaksu lietderību laika gaitā.

 

 

 

Otrreizējā pārstrāde

Vai zināji, ka izlietoto toneru kasetņu pārstrāde ar Brother ir iespējama bez papildus maksas?

Mēs cenšamies darīt visu iespējamo, lai samazinātu negatīvo ietekmi uz apkārtējo vidi un vēlamies iedrošināt mūsu klientus piedalīties tajā, atvieglojot otrreizējās pārstrādes procesu un padarot izlietoto oriģinālo Brother toneru kasetņu atgriešanu pēc iespējas ērtāku un vienkāršāku.

Viss, kas mums ir jāzin ir izlietoto toneru kasetņu skaits, un mēs noorganizēsim to atgriešanu otrreizējās pārstrādes iespējai pilnīgi bez maksas.

Pateicoties mūsu ilgtermiņa sadarbībai ar godalgoto labdarības Cool Earth organizāciju, mūsu otrreizējās pārstrādes process palīdz vietējiem ciematiem cīnīties ar tropu mežu iznīcināšanu.

Pārstrādā tintes un toneru kasetnes – bez maksas!

Back to top