Oriģinālā Brother TN-325Y tonera kasetne – dzeltenā krāsā

Brother TN-325Y dzeltena, augstas ražības tonera kasetne. Nodrošina 3 500 izdrukas.

€ 167,15 iesk. PVN

3,500 izdrukas saskaņā ar ISO/IEC 19798

Augstas kvalitātes oriģinālā Brother kasetne

Ļauj ietaupīt papīru, laiku un naudu

Produkta detaļas

TN325Y_main

Galvenās īpašības

  • 3,500 izdrukas saskaņā ar ISO/IEC 19798
  • Augstas kvalitātes oriģinālā Brother kasetne
  • Ļauj ietaupīt papīru, laiku un naudu

Apraksts

Izstrādāta, lai saskaņoti darbotos ar Tavu Brother printeri, oriģinālā Brother TN325Y tonera kasetne dzeltenā krāsā ļaus ietaupīt naudu, vienlaicīgi vienmēr nodrošinot kvalitatīvas vienkrāsainu dokumentu izdrukas.

Vairāk par šo produktu...

Citas toneru kasetnes:

Tā kā šī ir augstas ražības kasetne, TN325Y kalpo ilgāk salīdzinājumā ar standarta kasetni, bet piedāvā to pašu izcilo kvalitāti. Šī oriģinālā TN325Y tonera kasetne nodrošina pareizu printera darbību, sniedzot Tev labāku izmaksu lietderību ilgtermiņā, kā arī sirdsmieru, jo zini, ka Tev ir drukas iekārta, uz kuru vari paļauties.

Lai gan lētāku, neoriģinālu papildināmo  vai klona kasetnes ir plaši pieejamas, tās vienkārši nav tik saderīgas ar Brother printeri. Tas var radīt problēmas gan ar drukas kvalitāti, gan printera veiktspēju, un to risināšana var izmaksāt dārgi.

Šī oriģinālā augstas ražības TN325Y tonera kasetne sniedz izcilu drukas kvalitāti un lielu ietaupījumu, pat strādājot ar liela apjoma darbiem. Visas Brother maināmās kasetnes, ieskaitot šo TN325Y tonera kasetni dzeltenā krāsā, ir stingri pārbaudītas, lai pārliecinātos, ka tās klientiem sniedz visuzticamāko iespējamo risinājumu.

Otrreizējā pārstrāde

Vai zināji, ka izlietoto toneru kasetņu pārstrāde ar Brother ir iespējama bez papildus maksas?

Mēs cenšamies darīt visu iespējamo, lai samazinātu negatīvo ietekmi uz apkārtējo vidi un vēlamies iedrošināt mūsu klientus piedalīties tajā, atvieglojot otrreizējās pārstrādes procesu un padarot izlietoto oriģinālo Brother toneru kasetņu atgriešanu pēc iespējas ērtāku un vienkāršāku.

Viss, kas mums ir jāzin ir izlietoto toneru kasetņu skaits, un mēs noorganizēsim to atgriešanu otrreizējās pārstrādes iespējai pilnīgi bez maksas.

Pateicoties mūsu ilgtermiņa sadarbībai ar godalgoto labdarības Cool Earth organizāciju, mūsu otrreizējās pārstrādes process palīdz vietējiem ciematiem cīnīties ar tropu mežu iznīcināšanu.

Pārstrādā tintes un toneru kasetnes – bez maksas!

Back to top