Oriģināla Brother TN3230 tonera kasetne - melna

Brother TN3230 melnas krāsas tonera kasetne. 3 000 izdrukām.

€ 93,24 iesk. PVN

3 000 izdrukām saskaņā ar ISO/IEC 19752 kvalitātes standartu

Augstas kvalitātes oriģināla Brother tonera kasetne

Ļauj ietaupīt papīru, laiku un naudu

Produkta detaļas

TN3230_main

Galvenās funkcijas

  • 3 000 izdrukām saskaņā ar ISO/IEC 19752 kvalitātes standartu
  • Augstas kvalitātes oriģināla Brother tonera kasetne
  • Ļauj ietaupīt papīru, laiku un naudu

Apraksts

Veidota optimālai mono lāzerdrukas printera veiktspējai, Brother TN3230 tonera kasetne ir paredzēta līdz 3 000 izdrukām, izteiktam un kvalitatīvam drukas rezultātam - no pirmās līdz pēdējai izdrukai.

Vairāk par šo produktu...

TN3230 melnas krāsas tonera kasetne ir ekspertu radīts risinājums darbam ar Brother mono lāzerdrukas printeriem - augstas kvalitātes drukas rezulātam katrā drukas reizē.

Kaut arī izmantot lētākas, neoriģinālās kasetnes var likties izdevīgāk īstermiņā, tās nav saderīgas ar Brother printeriem. Šie viltotie produkti nereti rada traucējumus ierīces darbībā, kā rezultātā izdrukas nav kvalitatīvas, turklāt var neatgriezeniski sabojāt ierīci.

Izvēloties oriģinālo Brother TN3230 tonera kasetni, nodrošināsi sava printera netraucētu veiktspēju, kā arī spēkā esošu garantiju.

Otrreizējā pārstrāde

Vai zināji, ka izlietoto toneru kasetņu pārstrāde ar Brother ir iespējama bez papildus maksas?

Mēs cenšamies darīt visu iespējamo, lai samazinātu negatīvo ietekmi uz apkārtējo vidi un vēlamies iedrošināt mūsu klientus piedalīties tajā, atvieglojot otrreizējās pārstrādes procesu un padarot izlietoto oriģinālo Brother toneru kasetņu atgriešanu pēc iespējas ērtāku un vienkāršāku.

Viss, kas mums ir jāzin ir izlietoto toneru kasetņu skaits, un mēs noorganizēsim to atgriešanu otrreizējās pārstrādes iespējai pilnīgi bez maksas.

Pateicoties mūsu ilgtermiņa sadarbībai ar godalgoto labdarības Cool Earth organizāciju, mūsu otrreizējās pārstrādes process palīdz vietējiem ciematiem cīnīties ar tropu mežu iznīcināšanu.

Pārstrādā tintes un toneru kasetnes – bez maksas!

Back to top