Oriģināla Brother TN320M tonera kasetne, fuksīna

Oriģināla Brother TN320M fuksīna tonera kasetne. 1,500 izdrukas.

€ 94,65 iesk. PVN

Nodrošina 1,500 izdrukas saskaņā ar ISO/IEC19798

Augstas kvalitātes oriģināla Brother kasetne

Ļauj ietaupīt papīru, laiku un naudu

Produkta detaļas

TN320M_main

Galvenās īpašības

  • Nodrošina 1,500 izdrukas saskaņā ar ISO/IEC19798
  • Augstas kvalitātes oriģināla Brother kasetne
  • Ļauj ietaupīt papīru, laiku un naudu

Apraksts

Ar šo oriģinālo TN320M fuksīna krāsas tonera kasetni Tu vari baudīt ātras izdrukas, paaugstinātu produktivitāti un augsta līmeņa kvalitāti katrā drukāšanas reizē. Izstrādāta ar Brother augsta dizaina specifikāciju, TN320M kasetne spēj nodrošināt līdz 1,500 dzīvīgām, uzmanību piesaistošām izdrukām.

Vairāk par šo produktu...

Citas toneru kasetnes:

Atdzīvini savas izdrukas ar TN320M fuksīna tonera kasetni, kas ir profesionāli izstrādāta, lai nevainojami darbotos ar Tavu Brother printeri, vienmēr sniedzot visaugstākās kvalitātes rezultātus.

Lai gan lētāku, neoriģinālu vai papildināmo kasetņu izmantošana īstermiņā var ietaupīt līdzekļus, tās nav tik saderīgas ar Brother printeri. Ir iespējams, ka šo, bieži vien zemākas kvalitātes produktu, izmantošana var ne tikai izraisīt drukāšanas problēmas, bet arī printera ilgtermiņa bojājumu. Tādēļ - vai tas ir riska vērts?

Izvēloties šo TN320M kasetni, Tu nodrošināsi, ka Tavs printeris darbojas savā labākajā kvalitātē, kā arī saglabāsi garantijas nosacījumus, sniedzot sev papildu sirdsmieru.

Otrreizējā pārstrāde

Vai zināji, ka izlietoto toneru kasetņu pārstrāde ar Brother ir iespējama bez papildus maksas?

Mēs cenšamies darīt visu iespējamo, lai samazinātu negatīvo ietekmi uz apkārtējo vidi un vēlamies iedrošināt mūsu klientus piedalīties tajā, atvieglojot otrreizējās pārstrādes procesu un padarot izlietoto oriģinālo Brother toneru kasetņu atgriešanu pēc iespējas ērtāku un vienkāršāku.

Viss, kas mums ir jāzin ir izlietoto toneru kasetņu skaits, un mēs noorganizēsim to atgriešanu otrreizējās pārstrādes iespējai pilnīgi bez maksas.

Pateicoties mūsu ilgtermiņa sadarbībai ar godalgoto labdarības Cool Earth organizāciju, mūsu otrreizējās pārstrādes process palīdz vietējiem ciematiem cīnīties ar tropu mežu iznīcināšanu.

Pārstrādā tintes un toneru kasetnes – bez maksas!

Back to top