Error: Generic Text label 'Added to basket' not set for language 'lv-LV' (Site: 'MAIN-Nordics').

Oriģināla Brother TN320C tonera kasetne, ciāna

Oriģināla Brother TN320C ciāna tonera kasetne. 1,500 izdrukas.

€ 85,00 ar PVN
Atrast tirdzniecības vietu

Ar šo oriģinālo Brother TN320C ciāna tonera kasetni vari baudīt ātru izdruku, paaugstinātu produktivitāti un augstas klases izdrukas katrā drukāšanas reizē. Izstrādāta ar Brother augsta dizaina specifikāciju, TN320C kasetne ļauj izdrukāt līdz 1,500 dzīvīgām, uzmanību piesaistošām lapām.

Galvenās īpašības

  • Nodrošina 1,500 izdrukas saskaņā ar ISO/IEC19798
  • Augstas kvalitātes oriģināla Brother kasetne
  • Ļauj ietaupīt papīru, laiku un naudu

Apraksts

Citas toneru kasetnes:

Atdzīvini savas izdrukas ar TN320C ciāna krāsas tonera kasetni, kas ir profesionāli izstrādāta, lai nevainojami darbotos ar Brother printeri, vienmēr sniedzot visaugstākās kvalitātes rezultātus.

Lai gan lētāku, neoriģinālu vai papildināmo kasetņu izmantošana īstermiņā var ietaupīt līdzekļus, tās nav tik saderīgas ar Tavu printeri. Ir iespējams, ka šo, bieži vien zemākas kvalitātes produktu, izmantošana var ne tikai   izraisīt drukāšanas problēmas, bet arī printera ilgtermiņa bojājumu. Tādēļ - vai tas ir riska vērts?

Izvēloties šo TN320C kasetni, Tu nodrošināsi, ka Tavs printeris darbojas savā labākajā kvalitātē, kā arī saglabāsi garantijas, sniedzot sev papildu sirdsmieru.

Saderība ar

Saderīgie printeri

Otrreizējā pārstrāde

Vai zināji, ka izlietoto toneru kasetņu pārstrāde ar Brother ir iespējama bez papildus maksas?

Mēs cenšamies darīt visu iespējamo, lai samazinātu negatīvo ietekmi uz apkārtējo vidi un vēlamies iedrošināt mūsu klientus piedalīties tajā, atvieglojot otrreizējās pārstrādes procesu un padarot izlietoto oriģinālo Brother toneru kasetņu atgriešanu pēc iespējas ērtāku un vienkāršāku.

Viss, kas mums ir jāzin ir izlietoto toneru kasetņu skaits, un mēs noorganizēsim to atgriešanu otrreizējās pārstrādes iespējai pilnīgi bez maksas.

Pateicoties mūsu ilgtermiņa sadarbībai ar godalgoto labdarības Cool Earth organizāciju, mūsu otrreizējās pārstrādes process palīdz vietējiem ciematiem cīnīties ar tropu mežu iznīcināšanu.

Apmeklējiet Brother Earth un uzziniet vairāk.