Oriģināla Brother TN3030 augstas ražības printera tonera kasetne, melna

Oriģināla Brother TN3030 melna printera tonera kasetne. 3,500 izdrukas.

€ 102,82 iesk. PVN

Nodrošina 3,500 izdrukas saskaņā ar ISO/IEC19752

Augstas kvalitātes oriģināla Brother kasetne

Ļauj ietaupīt papīru, laiku un naudu

Produkta detaļas

TN3030_main

Galvenās īpašības

  • Nodrošina 3,500 izdrukas saskaņā ar ISO/IEC19752
  • Augstas kvalitātes oriģināla Brother kasetne
  • Ļauj ietaupīt papīru, laiku un naudu

Apraksts

Tā kā tā ir daudzu drukas darbu standarta krāsa, iespējams, to vajadzēs biežāk papildināt. Šī oriģinālā Brother TN3030 augstas ražības tonera kasetne spēj nodrošināt līdz pat 3,500 izdrukām, sniedzot izcilus rezultātus no pirmās līdz pēdējai izdrukai.

Vairāk par šo produktu...

Nodrošini, lai Tavs Brother printeris turpina sniegt izcilus rezultātus, kādus sagaidi, izvēloties TN3030 tonera kasetni. Izstrādāta, lai kalpotu daudz ilgāk salīdzinājumā ar standarta kasetni, šī augstas ražības kasetne darbojas ilgāk, nemazinot kvalitāti.

Lai gan tiešsaistē, iespējams, ir pieejamas lētākas maiņas alternatīvas, tikai oriģinālā TN3030 tonera kasetne garantē, ka Brother printeris darbosies tikpat ātri un efektīvi.

Atceries, ka Brother kasetņu izmantošana ir vienīgais veids, kā nodrošināt, ka Tavs printeris darbojas vislabākajā kvalitātē, kā arī tiek saglabātas visas garantijas.

Tādēļ - pasūti TN3030 tonera kasetni melnā krāsā no Brother jau tagad, lai nodrošinātu, ka laika gaitā gūsti labāku izmaksu lietderību.

Otrreizējā pārstrāde

Vai zināji, ka izlietoto toneru kasetņu pārstrāde ar Brother ir iespējama bez papildus maksas?

Mēs cenšamies darīt visu iespējamo, lai samazinātu negatīvo ietekmi uz apkārtējo vidi un vēlamies iedrošināt mūsu klientus piedalīties tajā, atvieglojot otrreizējās pārstrādes procesu un padarot izlietoto oriģinālo Brother toneru kasetņu atgriešanu pēc iespējas ērtāku un vienkāršāku.

Viss, kas mums ir jāzin ir izlietoto toneru kasetņu skaits, un mēs noorganizēsim to atgriešanu otrreizējās pārstrādes iespējai pilnīgi bez maksas.

Pateicoties mūsu ilgtermiņa sadarbībai ar godalgoto labdarības Cool Earth organizāciju, mūsu otrreizējās pārstrādes process palīdz vietējiem ciematiem cīnīties ar tropu mežu iznīcināšanu.

Pārstrādā tintes un toneru kasetnes – bez maksas!

Back to top