Oriģināla Brother TN-247BK tonera kasetne - Melna

Brother TN-247BK melnas krāsas tonera kasetne. Līdz 3 000 izdrukām.

€ 102,47 iesk. PVN

Līdz 3 000 izdrukām saskaņā ar ISO/IEC 19753 kvalitātes standartu

Augstas kvalitātes oriģināla Brother kasetne

Ļauj ietaupīt laiku, naudu un papīru

Produkta detaļas

TN247BK_main

Galvenās īpašības

  • Līdz 3 000 izdrukām saskaņā ar ISO/IEC 19753 kvalitātes standartu
  • Augstas kvalitātes oriģināla Brother kasetne
  • Ļauj ietaupīt laiku, naudu un papīru

Apraksts

Veidota darbam ar Brother printeriem, oriģinālā TN-247BK augsta ražīguma tonera kasetne skaidrām un kvalitatīvām izdrukām katrā drukāšanas reizē.

Saderīga plašam printeru klāstam, vienkārši uzstādāmās toneru kasetnes nodrošinās augstas kvalitātes izdrukas, kas ar laiku neizbalēs.

Vairāk par šo produktu...

Citas toneru kasetnes:

Ar TN-247BK toneru kasetni printeris sniegs izcilu drukas rezultātu katrā drukāšanas reizē. Ar oriģinālajām Brother toneru kasetnēm, kas veidotas tieši Brother printeriem, varēsi būt drošs, ka katrā drukāšanas reizē saņemsi labāko iespējamo rezultātu.

Ņemot vērā, ka šī ir augsta ražīguma tonera kasetne, TN-247BK drukā vairāk nekā standarta tonera kasetne - ietaupi vēl vairāk un saņem izcilu drukas rezultātu.

Iegādājies Brother TN-247BK un ietaupi ilgtermiņā.

Otrreizējā pārstrāde

Vai zināji, ka izlietoto toneru kasetņu pārstrāde ar Brother ir iespējama bez papildus maksas?

Mēs cenšamies darīt visu iespējamo, lai samazinātu negatīvo ietekmi uz apkārtējo vidi un vēlamies iedrošināt mūsu klientus piedalīties tajā, atvieglojot otrreizējās pārstrādes procesu un padarot izlietoto oriģinālo Brother toneru kasetņu atgriešanu pēc iespējas ērtāku un vienkāršāku.

Viss, kas mums ir jāzin ir izlietoto toneru kasetņu skaits, un mēs noorganizēsim to atgriešanu otrreizējās pārstrādes iespējai pilnīgi bez maksas.

Pateicoties mūsu ilgtermiņa sadarbībai ar godalgoto labdarības Cool Earth organizāciju, mūsu otrreizējās pārstrādes process palīdz vietējiem ciematiem cīnīties ar tropu mežu iznīcināšanu.

Pārstrādā tintes un toneru kasetnes – bez maksas!

Back to top