Oriģinālā Brother TN245Y tonera kasetne – dzeltenā krāsā

Brother TN245Y tonera kasetne – atsevišķs iepakojums. 2,200 izdrukas.

€ 112,86 iesk. PVN

2,200 izdrukas saskaņā ar ISO/IEC 19798

Augstas kvalitātes oriģinālā Brother kasetne

Ļauj ietaupīt papīru, laiku un naudu

Produkta detaļas

TN245Y_main

Galvenās īpašības

  • 2,200 izdrukas saskaņā ar ISO/IEC 19798
  • Augstas kvalitātes oriģinālā Brother kasetne
  • Ļauj ietaupīt papīru, laiku un naudu

Apraksts

Ar šo oriģinālo Brother TN245Y tonera kasetni dzeltenā krāsā ir neticami vienkārši panākt, lai Tavs krāsu printeris sniegtu uzmanību piesaistošus, profesionālas kvalitātes rezultātus. Saderīga ar plašu klāstu mūsu aparātu, TN245Y kasetne ir pieejama arī fuksīna un ciāna krāsās.

Vairāk par šo produktu...

Visas Brother kasetnes, ietverot šo TN245Y tonera kasetni dzeltenā krāsā, ir stingri pārbaudītas, lai nodrošinātu, ka tās sniedz mūsu klientiem visuzticamāko iespējamo rezultātu.

Lai gan lētāku, neoriģinālu papildināmo  vai klona kasetnes ir plaši pieejamas, tās vienkārši nav tik saderīgas ar Tavu Brother printeri. Tas var radīt problēmas gan ar drukas kvalitāti, gan aparāta veiktspēju, un to risināšana var izmaksāt dārgi.

Šī oriģinālā TN245Y tonera kasetne nodrošina Brother printera nevainojamu darbību, sniedzot labāku izmaksu lietderību ilgtermiņā, kā arī sirdsmieru, jo zini, ka Tev ir drukas iekārta, uz kuru vari paļauties.

Otrreizējā pārstrāde

Vai zināji, ka izlietoto toneru kasetņu pārstrāde ar Brother ir iespējama bez papildus maksas?

Mēs cenšamies darīt visu iespējamo, lai samazinātu negatīvo ietekmi uz apkārtējo vidi un vēlamies iedrošināt mūsu klientus piedalīties tajā, atvieglojot otrreizējās pārstrādes procesu un padarot izlietoto oriģinālo Brother toneru kasetņu atgriešanu pēc iespējas ērtāku un vienkāršāku.

Viss, kas mums ir jāzin ir izlietoto toneru kasetņu skaits, un mēs noorganizēsim to atgriešanu otrreizējās pārstrādes iespējai pilnīgi bez maksas.

Pateicoties mūsu ilgtermiņa sadarbībai ar godalgoto labdarības Cool Earth organizāciju, mūsu otrreizējās pārstrādes process palīdz vietējiem ciematiem cīnīties ar tropu mežu iznīcināšanu.

Pārstrādā tintes un toneru kasetnes – bez maksas!

Back to top