Oriģināla Brother TN-245C tonera kasetne – ciāna

Brother TN-245C ciāna tonera kasetne. 2 200 izdrukām.

€ 112,86 iesk. PVN

2 200 izdrukām atbilstoši ISO/IEC19798 kvalitātes standartam

Augstas kvalitātes oriģinālā Brother kasetne

Ļauj ietaupīt papīru, laiku un naudu

Produkta detaļas

TN245C_main

Galvenās funkcijas

  • 2 200 izdrukām atbilstoši ISO/IEC19798 kvalitātes standartam
  • Augstas kvalitātes oriģinālā Brother kasetne
  • Ļauj ietaupīt papīru, laiku un naudu

Apraksts

Nodrošini sava krāsu printera netraucētu veiktspēju ar šo oriģinālo Brother ciāna krāsas tonera kasetni - TN-245C. Darbam ar Brother ierīcēm, TN-245C kasetne ir pieejama arī fuksīna un dzeltenā krāsā.

Vairāk par šo produktu...

Visas Brother kasetnes, ieskaitot šo - TN-245C tonera kasetni ir stingri testētās, lai nodrošinātu lietotājus ar visuzticamāko drukas rezultātu.

Kaut arī lētākie, neoriģinālie izejmateriāli ir plaši pieejami, tie vienkārši nav atbilstoši darbam ar Brother drukas ierīcēm un to izmantošana var novest pie traucējumiem printera darbībā, ko vēlāk vērst par labu būs laikietilpīgs un dārgs process.

Oriģinālā TN-245C tonera kasetne nodrošinās printera netraucētu veiktspēju un uzticamu drukas risinājumu, ļaujot ietaupīt ilgtermiņā.

Otrreizējā pārstrāde

Vai zināji, ka izlietoto toneru kasetņu pārstrāde ar Brother ir iespējama bez papildus maksas?

Mēs cenšamies darīt visu iespējamo, lai samazinātu negatīvo ietekmi uz apkārtējo vidi un vēlamies iedrošināt mūsu klientus piedalīties tajā, atvieglojot otrreizējās pārstrādes procesu un padarot izlietoto oriģinālo Brother toneru kasetņu atgriešanu pēc iespējas ērtāku un vienkāršāku.

Viss, kas mums ir jāzin ir izlietoto toneru kasetņu skaits, un mēs noorganizēsim to atgriešanu otrreizējās pārstrādes iespējai pilnīgi bez maksas.

Pateicoties mūsu ilgtermiņa sadarbībai ar godalgoto labdarības Cool Earth organizāciju, mūsu otrreizējās pārstrādes process palīdz vietējiem ciematiem cīnīties ar tropu mežu iznīcināšanu.

Pārstrādā tintes un toneru kasetnes – bez maksas!

Back to top