Oriģinālā Brother TN241M tintes kasetne – fuksīna krāsā

Brother TN241M fuksīna tintes kasetne – atsevišķs iepakojums. 1,400 izdrukas.

€ 79,61 iesk. PVN

1,400 izdrukas saskaņā ar ISO/IEC 19798

Augstas kvalitātes oriģinālā Brother kasetne

Ļauj ietaupīt papīru, laiku un naudu

Produkta detaļas

TN241M_main

Galvenās īpašības

  • 1,400 izdrukas saskaņā ar ISO/IEC 19798
  • Augstas kvalitātes oriģinālā Brother kasetne
  • Ļauj ietaupīt papīru, laiku un naudu

Apraksts

Izvēlies šo maināmo TN241M tonera kasetni fuksīna krāsā, kas ir īpaši izstrādāta, lai tā saskaņoti darbotos ar Tavu Brother printeri un garantētu, ka izdrukas tiek drukātas ātri un izcilā kvalitātē. Oriģinālie izejmateriāli, piemēram, TN241M, sniedz labāku izmaksu lietderību ilgtermiņā salīdzinājumā ar lētākām alternatīvām.

Vairāk par šo produktu...

Citas toneru kasetnes:

Kad ir pienācis laiks mainīt printera toneri, vari paļauties uz Brother TN241M tonera kasetni, lai nodrošinātu, ka printeris saglabā savu izcilo darbspēju, un izdrukas ir kristālskaidras.

Lai gan lētāku, neoriģinālu kasetņu iegādāšanās var būt kārdinoša, ir vērts atcerēties, ka šīs papildināmās kasetnes un citas lētas drukas/toneru kasetnes var ne tikai ietekmēt izdruku kvalitāti, bet arī anulēt garantiju un izraisīt ilgtermiņa bojājumu printerim.

Šī oriģinālā TN241M tonera kasetne fuksīna krāsā uztur Tavas ierīces veiktspēju vajadzīgajā līmenī, sniedzot Tev labāku izmaksu lietderību ilgtermiņā, kā arī iespaidīgus rezultātus katru reizi.

Otrreizējā pārstrāde

Vai zināji, ka izlietoto toneru kasetņu pārstrāde ar Brother ir iespējama bez papildus maksas?

Mēs cenšamies darīt visu iespējamo, lai samazinātu negatīvo ietekmi uz apkārtējo vidi un vēlamies iedrošināt mūsu klientus piedalīties tajā, atvieglojot otrreizējās pārstrādes procesu un padarot izlietoto oriģinālo Brother toneru kasetņu atgriešanu pēc iespējas ērtāku un vienkāršāku.

Viss, kas mums ir jāzin ir izlietoto toneru kasetņu skaits, un mēs noorganizēsim to atgriešanu otrreizējās pārstrādes iespējai pilnīgi bez maksas.

Pateicoties mūsu ilgtermiņa sadarbībai ar godalgoto labdarības Cool Earth organizāciju, mūsu otrreizējās pārstrādes process palīdz vietējiem ciematiem cīnīties ar tropu mežu iznīcināšanu.

Pārstrādā tintes un toneru kasetnes – bez maksas!

Back to top