Oriģināla Brother TN241C tonera kasetne - ciāna

Brother TN241C ciāna tonera kasetne. 1 400 izdrukām.

€ 79,61 iesk. PVN

1 400 lapu izdrukas atbilstoši ISO/IEC19798 kvalitātes standartam

Augstas kvalitātes oriģināla Brother tonera kasetne

Ļauj ietaupīt papīru, laiku un naudu

Produkta detaļas

TN241C_main

Galvenās funkcijas

 • 1 400 lapu izdrukas atbilstoši ISO/IEC19798 kvalitātes standartam
 • Augstas kvalitātes oriģināla Brother tonera kasetne
 • Ļauj ietaupīt papīru, laiku un naudu

Apraksts

Izvēlies oriģinālo TN241C ciāna krāsas tonera kasetni - īpaši izstrādātu darbam ar Brother printeriem - augstas kvalitātes izdrukām un lielam drukas ātrumam. Oriģinālie izejmateriāli, kā TN241C tonera kasetne, būs vērtīgs ieguvums ilgtermiņā, salīdzinājumā ar lētākiem, neoriģinālajiem izejmateriāliem.

Vairāk par šo produktu...

Citas toneru kasetnes

 • TN241BK - Melna
  Melnas krāsas tonera kasetne 2 500 izdrukām
 • TN241M - Fuksīna
  Fuksīna krāsas tonera kasetne 1 400 izdrukām
 • TN241Y - Dzeltena
  Dzeltenas krāsas tonera kasetne 1 400 izdrukām

Kad ir pienācis laiks tonera kasetnes nomaiņai, vari paļauties uz Brother TN241C tonera kasetni - netraucētai printera veiktspējai un augstas kvalitātes izdrukām.

Kaut arī lētāku, neoriģinālo izejmateriālu iegāde varētu likties izdevīgāks risinājums īstermiņā, būtu jaatcerās, ka neoriģinālie izejmateriāli un lētās toneru kasetnes var neatgriezeniski ietekmēt printera darbību un ievērojami samazināt izdruku kvalitāti, kopumā negatīvi ietekmējot ierīces veiktspēju.

Oriģinālā TN241C ciāna krāsas tonera kasetne ļaus ierīcei darboties atbilstoši visām prasībām, nodrošinot izcilas kvalitātes drukas risinājumus ilgtermiņā katrā drukāšanas reizē.

Otrreizējā pārstrāde

Vai zināji, ka izlietoto toneru kasetņu pārstrāde ar Brother ir iespējama bez papildus maksas?

Mēs cenšamies darīt visu iespējamo, lai samazinātu negatīvo ietekmi uz apkārtējo vidi un vēlamies iedrošināt mūsu klientus piedalīties tajā, atvieglojot otrreizējās pārstrādes procesu un padarot izlietoto oriģinālo Brother toneru kasetņu atgriešanu pēc iespējas ērtāku un vienkāršāku.

Viss, kas mums ir jāzin ir izlietoto toneru kasetņu skaits, un mēs noorganizēsim to atgriešanu otrreizējās pārstrādes iespējai pilnīgi bez maksas.

Pateicoties mūsu ilgtermiņa sadarbībai ar godalgoto labdarības Cool Earth organizāciju, mūsu otrreizējās pārstrādes process palīdz vietējiem ciematiem cīnīties ar tropu mežu iznīcināšanu.

Pārstrādā tintes un toneru kasetnes – bez maksas!

Back to top