Oriģināla Brother TN241BK tonera kasetne – melna

Brother TN241BK melnas krāsas tonera kasetne. 2 500 izdrukām.

€ 80,28 iesk. PVN

2 500 izdrukām atbilstoši ISO/IEC19798 kvalitātes standartam

Augstas kvalitātes oriģināla Brother tonera kasetne

Ļauj ietaupīt papīru, laiku un naudu

Produkta detaļas

TN241BK_main

Galvenās funkcijas

 • 2 500 izdrukām atbilstoši ISO/IEC19798 kvalitātes standartam
 • Augstas kvalitātes oriģināla Brother tonera kasetne
 • Ļauj ietaupīt papīru, laiku un naudu

Apraksts

Izvēlies TN241BK melnas krāsas tonera kasetni - veidotu darbam ar Brother printeriem - garantētai ātru un kvalitatīvu izdruku veikšanai. Oriģinālie izejmateriāli, kā šī, TN241BK tonera kasetne ļaus ietaupīt ilgtermiņā, salīdzinājumā ar lētākiem, neoriģināliem izejmateriāliem. 

Vairāk par šo produktu...

Citas toneru kasetnes

 • TN241C - Ciāna
  Ciāna krāsas tonera kasetne 1 400 izdrukām
 • TN241M - Fuksīna
  Fuksīna krāsas tonera kasetne 1 400 izdrukām
 • TN241Y - Dzeltena
  Dzeltenas krāsas tonera kasetne 1 400 izdrukām

Visas Brother kasetnes, ieskaitot šo - TN241BK melnas drukas tonera kasetni - ir stingi testētas, nodrošinot lietotājus ar visuzticamāko drukas rezultātu.

Kaut arī izmantot lētākas, neoriģinālās kasetnes var likties izdevīgāk īstermiņā, tās nav saderīgas ar Brother printeriem. Šie viltotie produkti nereti rada traucējumus ierīces darbībā, kā rezultātā izdrukas nav kvalitatīvas, turklāt var neatgriezeniski sabojāt ierīci.

Oriģinālā TN241BK tonera kasetne ļaus ierīcei darboties bez sarežģījumiem un traucējumiem, nodrošinot izcilu ieguldījumu igtermiņā un iespēju saglabāt visus garantijas noteikumus - drukas risinājumi, uz kuriem var paļauties.

Otrreizējā pārstrāde

Vai zināji, ka izlietoto toneru kasetņu pārstrāde ar Brother ir iespējama bez papildus maksas?

Mēs cenšamies darīt visu iespējamo, lai samazinātu negatīvo ietekmi uz apkārtējo vidi un vēlamies iedrošināt mūsu klientus piedalīties tajā, atvieglojot otrreizējās pārstrādes procesu un padarot izlietoto oriģinālo Brother toneru kasetņu atgriešanu pēc iespējas ērtāku un vienkāršāku.

Viss, kas mums ir jāzin ir izlietoto toneru kasetņu skaits, un mēs noorganizēsim to atgriešanu otrreizējās pārstrādes iespējai pilnīgi bez maksas.

Pateicoties mūsu ilgtermiņa sadarbībai ar godalgoto labdarības Cool Earth organizāciju, mūsu otrreizējās pārstrādes process palīdz vietējiem ciematiem cīnīties ar tropu mežu iznīcināšanu.

Pārstrādā tintes un toneru kasetnes – bez maksas!

Back to top