Oriģinālā Brother TN2320 augsta ražīguma krāsas tonera kasetne - melna.

Brother TN2320 melnas krāsas tonera kasetne. 2 600 izdrukām.

€ 81,67 iesk. PVN

2 600 izdrukas atbilstoši ISO/IEC 19752 kvalitātes standartam

Augstas kvalitātes oriģināla Brother tonera kasetne

Ļauj ietaupīt papīru, laiku un naudu

Produkta detaļas

TN2320_main

Galvenās funkcijas

  • 2 600 izdrukas atbilstoši ISO/IEC 19752 kvalitātes standartam
  • Augstas kvalitātes oriģināla Brother tonera kasetne
  • Ļauj ietaupīt papīru, laiku un naudu

Apraksts

Oriģināla Brother TN2320 melnas krāsas tonera kasetne - optimālai saskaņai ar Brother lāzerdrukas ierīcēm. Augstas izšķirtspējas melnbaltām izdrukām - no pirmās līdz pēdējai drukas reizei. Tā ir augsta ražīguma tonera kasetne - TN2320 ļaus izdrukāt vairāk, netaupot uz izdruku kvalitāti.

Vairāk par šo produktu...

Visas Brother kasetnes – ieskaitot šo TN2320 tonera kasetni ir stingri testētas, lai nodrošinātu visaugstāko drukas kvalitāti un lietotājam uzticamāko drukas iisinājumu. Nēmot vērā, ka tā ir augsta ražīguma tonera kasetne, TN2320 ļaus izdrukāt divas reizes vairāk, tādā pašā kvalitātē, kā standarta kasetnes.

Kaut arī lētie un neoriģinālie izejmateriāli ir plaši pieejami, tie nav atbilstoši Brother drukas ierīcēm un var izraisīt bojājumus printeru darbībā, ietekmējot izdruku kvalitāti un ierīces veiktspēju kopumā - šo problēu vēlāka novēršana var izmaksāt krietni vairāk.

Oriģinālā TN2320 nomaiņas tonera kasetne ļaus printerim darboties bez traucējumiem, nodrošinot ieguldījumu ilgtermiņā un uzticamu druku.

Otrreizējā pārstrāde

Vai zināji, ka izlietoto toneru kasetņu pārstrāde ar Brother ir iespējama bez papildus maksas?

Mēs cenšamies darīt visu iespējamo, lai samazinātu negatīvo ietekmi uz apkārtējo vidi un vēlamies iedrošināt mūsu klientus piedalīties tajā, atvieglojot otrreizējās pārstrādes procesu un padarot izlietoto oriģinālo Brother toneru kasetņu atgriešanu pēc iespējas ērtāku un vienkāršāku.

Viss, kas mums ir jāzin ir izlietoto toneru kasetņu skaits, un mēs noorganizēsim to atgriešanu otrreizējās pārstrādes iespējai pilnīgi bez maksas.

Pateicoties mūsu ilgtermiņa sadarbībai ar godalgoto labdarības Cool Earth organizāciju, mūsu otrreizējās pārstrādes process palīdz vietējiem ciematiem cīnīties ar tropu mežu iznīcināšanu.

Pārstrādā tintes un toneru kasetnes – bez maksas!

Back to top