Oriģināla Brother TN-2310 tonera kasetne - melna

Brother TN-2310 melnas krāsas tonera kasetne. 1 200 izdrukām.

€ 52,84 iesk. PVN

1 200 izdrukām atbilstoši ISO/IEC19752 kvalitātes standartam

Augstas kvalitātes Brother tonera kasetne

Ļauj ietaupīt papīru, laiku un naudu

Produkta detaļas

TN2310_main

Galvenās funkcijas

  • 1 200 izdrukām atbilstoši ISO/IEC19752 kvalitātes standartam
  • Augstas kvalitātes Brother tonera kasetne
  • Ļauj ietaupīt papīru, laiku un naudu

Apraksts

Darbam ar Brother mono lāzerdrukas printeriem, oriģinālā TN-2310 melnas krāsas tonera kasetne veidota ne tikai augstas kvalitātes drukas rezultātam, bet arī ātrai un efektīvai veiktspējai.

Vairāk par šo produktu...

Visas Brother kasetnes – ieskaitot TN-2310 melnas krāsas tonera kasetni ir stingri testētas, lai nodrošinātu lietotājus ar visuztisamāko drukas rezultātu.

Kaut arī lētāko, neoriģinālo kasetņu izmantošana varētu šķist izdevīgāks risinājums īstermiņā, šādi izejmateriāli nav paredzēti darbam ar Brother drukas ierīcēm. Izmantojot šādus neoriģinālos izejmateriālus, pastāv iepēja neatgriezeniski sabojāt ierīces darbību.

Oriģinālā TN-2310 nomaiņas tonera kasetne ļaus printerim darboties bez traucējumiem - izdevīgam risinājumam ilgtermiņā, zinot, ka uz šo drukas risinājumu var paļauties.

Otrreizējā pārstrāde

Vai zināji, ka izlietoto toneru kasetņu pārstrāde ar Brother ir iespējama bez papildus maksas?

Mēs cenšamies darīt visu iespējamo, lai samazinātu negatīvo ietekmi uz apkārtējo vidi un vēlamies iedrošināt mūsu klientus piedalīties tajā, atvieglojot otrreizējās pārstrādes procesu un padarot izlietoto oriģinālo Brother toneru kasetņu atgriešanu pēc iespējas ērtāku un vienkāršāku.

Viss, kas mums ir jāzin ir izlietoto toneru kasetņu skaits, un mēs noorganizēsim to atgriešanu otrreizējās pārstrādes iespējai pilnīgi bez maksas.

Pateicoties mūsu ilgtermiņa sadarbībai ar godalgoto labdarības Cool Earth organizāciju, mūsu otrreizējās pārstrādes process palīdz vietējiem ciematiem cīnīties ar tropu mežu iznīcināšanu.

Pārstrādā tintes un toneru kasetnes – bez maksas!

Back to top