Error: Generic Text label 'Added to basket' not set for language 'lv-LV' (Site: 'MAIN-Nordics').

Oriģināla Brother TN2220 augsta ražīguma tonera kasetne - melna

Brother TN2220 melnas krāsas tonera kasetne. 2 600 izdrukām.

€ 75,00 ar PVN
Atrast tirdzniecības vietu

Ekspertu radīti izejmateriāli - ierīces netraucētai veiktspējai. Brother TN2220 augsta ražīguma tonera kasetne garantēs profesionālus rezultātus katrā drukāšanas reizē. Oriģinālie izejmateriāli, kā šī, TN2220 tonera kasetne būs ieguldījums ilgtermiņā - zemākām drukas izmaksām.

Galvenās funkcijas

  • 2 600 izdrukām atbilstoši ISO/IEC 19752 kvalitātes standartam
  • Augstas kvaliātes Brother tonera kasetne
  • Ļauj ietaupīt papīru, laiku un naudu

Apraksts

Kad ir pienācis laiks izejmateriālu nomaiņai, vari paļauties uz Brother TN2220 tonera kasetni, kas ļaus printerim darboties bez jebkādiem sarežģījumiem, nodrošinot skaidru un kvalitatīvu drukas rezultātu. Tā kā tonera kasetne ir augsta ražīguma, tā ļaus izdrukāt vairāk, bet saglabājot to pašu kvalitātes līmeni, kā standarta tonera kasetnes.

Kaut arī neoriģinālie izejmateriāli ir lētāki un to iegāde ir plaši pieejama, būtu jāatceras, ka tādu izejmateriālu izmantošana Brother drukas ierīcēs var izraisīt darbības traucējumus ilgtermiņā un ietekmēt izdruku kvalitāti, kā arī garantijas nosacījumus.

Oriģinālā TN2220 melnas krāsas tonera kasetne ļaus ierīcei darboties tā, kā tai vajadzētu un nodrošinās ieguldījumu ilgtermiņā - kvalitatīvam drukas rezultātam.

Saderība ar

Saderīgie printeri

Otrreizējā pārstrāde

Vai zināji, ka izlietoto toneru kasetņu pārstrāde ar Brother ir iespējama bez papildus maksas?

Mēs cenšamies darīt visu iespējamo, lai samazinātu negatīvo ietekmi uz apkārtējo vidi un vēlamies iedrošināt mūsu klientus piedalīties tajā, atvieglojot otrreizējās pārstrādes procesu un padarot izlietoto oriģinālo Brother toneru kasetņu atgriešanu pēc iespējas ērtāku un vienkāršāku.

Viss, kas mums ir jāzin ir izlietoto toneru kasetņu skaits, un mēs noorganizēsim to atgriešanu otrreizējās pārstrādes iespējai pilnīgi bez maksas.

Pateicoties mūsu ilgtermiņa sadarbībai ar godalgoto labdarības Cool Earth organizāciju, mūsu otrreizējās pārstrādes process palīdz vietējiem ciematiem cīnīties ar tropu mežu iznīcināšanu.

Apmeklējiet Brother Earth un uzziniet vairāk.