Oriģināla Brother TN-2210 tonera kasetne – melna

Brother TN-2210 melnas krāsas tonera kasetne. 1 200 izdrukām.

€ 50,67 iesk. PVN

1 200 izdrukas atbilstoši ISO/IEC 19752 kvalitātes standartam

Augstas kvalitātes oriģināla Brother kasetne

Ļaus ietaupīt papīru, laiku un naudu

Produkta detaļas

TN2210_main

Galvenās funkcijas

  • 1 200 izdrukas atbilstoši ISO/IEC 19752 kvalitātes standartam
  • Augstas kvalitātes oriģināla Brother kasetne
  • Ļaus ietaupīt papīru, laiku un naudu

Apraksts

Izstrādāta atbilstoši Brother dizaina specifikācijām, šī, īpaši veidotā, oriģinālā TN-2210 tonera kasetne nodrošinās ātru drukas rezultātu, uzlabos produktivitāti, kā arī skaidrus, augstas kvalitātes dokumentus katrā drukāšanas reizē.

Vairāk par šo produktu...

TN-2210 melnas krāsas tonera kasetne ir ekspertu radīta tonera kasetne darbam ar Brother lāzerdrukas ierīcēm, nodrošinot augstas kvalitātes rezultātus katrā drukāšanas reizē.

Kaut arī lētāko, neoriģinālo kasetņu izmantošana varētu šķist izdevīgāks risinājums īstermiņā, šādi izejmateriāli nav paredzēti darbam ar Brother drukas ierīcēm. Pastāv iepēja neatgriezeniski sabojāt ierīces darbību, izmantojot šādus neoriģinālos izejmateriālus, kas nav tā riska vērti.

Izvēloties oriģinālo TN-2210 tonera kasetni nodrošināsi ierīces netraucētu veiktspēju un spēkā esošu garantiju - uzticamam drukas risinājumam.

Otrreizējā pārstrāde

Vai zināji, ka izlietoto toneru kasetņu pārstrāde ar Brother ir iespējama bez papildus maksas?

Mēs cenšamies darīt visu iespējamo, lai samazinātu negatīvo ietekmi uz apkārtējo vidi un vēlamies iedrošināt mūsu klientus piedalīties tajā, atvieglojot otrreizējās pārstrādes procesu un padarot izlietoto oriģinālo Brother toneru kasetņu atgriešanu pēc iespējas ērtāku un vienkāršāku.

Viss, kas mums ir jāzin ir izlietoto toneru kasetņu skaits, un mēs noorganizēsim to atgriešanu otrreizējās pārstrādes iespējai pilnīgi bez maksas.

Pateicoties mūsu ilgtermiņa sadarbībai ar godalgoto labdarības Cool Earth organizāciju, mūsu otrreizējās pārstrādes process palīdz vietējiem ciematiem cīnīties ar tropu mežu iznīcināšanu.

Pārstrādā tintes un toneru kasetnes – bez maksas!

Back to top