Oriģināla Brother TN-2120 augsta ražīguma tonera kasetne - melna

Brother TN-2120 augsta ražīguma melnas krāsas tonera kasetne. 2 600 izdrukām.

€ 87,53 iesk. PVN

2 600 izdrukas atbilstoši ISO/IEC19752 kvalitātes standartam

Augstas kvalitātes oriģināla Brother tonera kasetne

Ļauj ietaupīt papīru, laiku un naudu

Produkta detaļas

TN2120_main

Galvenās funkcijas

  • 2 600 izdrukas atbilstoši ISO/IEC19752 kvalitātes standartam
  • Augstas kvalitātes oriģināla Brother tonera kasetne
  • Ļauj ietaupīt papīru, laiku un naudu

Apraksts

Izmanto šo oriģinālo nomaiņas TN-2120 melnas krāsas tonera kasetni darbam ar savu Brother mono lāzerdrukas printeri, lai nodrošinātu vislabāko drukas rezultātu. Tā kā tonera kasetne ir augsta ražīguma, TN-2120 kalpos divas reizes ilgāk - netaupot uz kvalitātes rēķina.

Vairāk par šo produktu...

Kad ir pienācis laiks tonera kasetnes nomaiņa, izvēlies Brother TN-2120 kasetni, lai nodrošinātu printera izcilu veiktspēju un augstas kvalitātes izdrukas.

Kaut arī neoriģinālo, lētāko izejmateriālu iegāde ir plaši pieejama, būtu jāatceras, ka tie nav atbilstoši darbam ar Brother ierīcēm un var radīt traucējumus printera darbībā un ietekmēt izdruku kvalitāti, kā arī garantijas nosacījumus un ilgtermiņā radīt neatgriezeniskus bojājumums ierīces darbībā.

Oriģinālā TN-2120 melnas krāsas tonera kasetne ļaus ierīcei darboties tieši tā, kā tai vajadzētu, ietaupot ilgtermiņā - kvalitatīvām un uzticamam drukas rezultātam katrā drukāšanas reizē.

Otrreizējā pārstrāde

Vai zināji, ka izlietoto toneru kasetņu pārstrāde ar Brother ir iespējama bez papildus maksas?

Mēs cenšamies darīt visu iespējamo, lai samazinātu negatīvo ietekmi uz apkārtējo vidi un vēlamies iedrošināt mūsu klientus piedalīties tajā, atvieglojot otrreizējās pārstrādes procesu un padarot izlietoto oriģinālo Brother toneru kasetņu atgriešanu pēc iespējas ērtāku un vienkāršāku.

Viss, kas mums ir jāzin ir izlietoto toneru kasetņu skaits, un mēs noorganizēsim to atgriešanu otrreizējās pārstrādes iespējai pilnīgi bez maksas.

Pateicoties mūsu ilgtermiņa sadarbībai ar godalgoto labdarības Cool Earth organizāciju, mūsu otrreizējās pārstrādes process palīdz vietējiem ciematiem cīnīties ar tropu mežu iznīcināšanu.

Pārstrādā tintes un toneru kasetnes – bez maksas!

Back to top