Oriģināla Brother TN2010 tonera kasetne – melna

Brother TN2010 melnas krāsas tonera kasetne. 1 000 izdrukām.

€ 43,65 iesk. PVN

1 000 izdrukas atbilstoši ISO/IEC 19752 kvalitātes standartam

Augstas kvalitātes oriģināla Brother tonera kasetne

Ļauj ietaupīt papīru, laiku un naudu

Produkta detaļas

TN2010_main

Galvenās funkcijas

  • 1 000 izdrukas atbilstoši ISO/IEC 19752 kvalitātes standartam
  • Augstas kvalitātes oriģināla Brother tonera kasetne
  • Ļauj ietaupīt papīru, laiku un naudu

Apraksts

Ar šo oriģinālo Brother TN2010 melno tonera kasetni Tu vari baudīt ātru izdruku, paaugstinātu produktivitāti un augstas klases grafiku katru reizi. Izstrādāta ar Brother augsta dizaina specifikāciju, TN2010 kasetne spēj izdrukāt līdz 1,000 dzīvīgām, uzmanību piesaistošām lapām.

Vairāk par šo produktu...

Tā kā melnas krāsas tonera kasetnes tiek izmantotas vairāk nekā krāsu kasetnes, tās arī ir biežāk jāmaina. 1 000 izdruku oriģinālā Brother tonera kasetne garantēs printera izcilu veiktspēju. Vari paļauties uz Brother TN2010 tonera kasetni, kad ir pienācis laiks tās nomaiņai - skaidrām un kvalitatīvām izdrukām.

Kaut arī lētāku un neoriģinālu kasetņu izmantošana varētu likties izdevīgāks risinājums īstermiņā, viltotās tonera kasetnes nav paredzētas darbam ar Brother printeriem un bieži vien var izraisīt bojājumus ierīces darbībā un radīt dažādas drukas problēmas un pat neatgriezeniski sabojāt printeri.

Oriģinālā Brother TN2010 tonera kasetne ļaus printerim darboties tieši tā, kā tam vajadzētu, nodrošinot izcilu vērtību ilgtermiņā un kvalitatīvu drukas rezultātu.

Otrreizējā pārstrāde

Vai zināji, ka izlietoto toneru kasetņu pārstrāde ar Brother ir iespējama bez papildus maksas?

Mēs cenšamies darīt visu iespējamo, lai samazinātu negatīvo ietekmi uz apkārtējo vidi un vēlamies iedrošināt mūsu klientus piedalīties tajā, atvieglojot otrreizējās pārstrādes procesu un padarot izlietoto oriģinālo Brother toneru kasetņu atgriešanu pēc iespējas ērtāku un vienkāršāku.

Viss, kas mums ir jāzin ir izlietoto toneru kasetņu skaits, un mēs noorganizēsim to atgriešanu otrreizējās pārstrādes iespējai pilnīgi bez maksas.

Pateicoties mūsu ilgtermiņa sadarbībai ar godalgoto labdarības Cool Earth organizāciju, mūsu otrreizējās pārstrādes process palīdz vietējiem ciematiem cīnīties ar tropu mežu iznīcināšanu.

Pārstrādā tintes un toneru kasetnes – bez maksas!

Back to top