Oriģinālā Brother TN135C tonera kasetne – ciāna krāsā

Brother TN135C tonera kasetne – atsevišķs iepakojums. 1,500 izdrukas.

€ 184,87 iesk. PVN

4,000 izdrukas saskaņā ar ISO/IEC19752

Augstas kvalitātes oriģinālā Brother kasetne

Ļauj ietaupīt papīru, laiku un naudu

Produkta detaļas

TN135C_main

Galvenās īpašības

  • 4,000 izdrukas saskaņā ar ISO/IEC19752
  • Augstas kvalitātes oriģinālā Brother kasetne
  • Ļauj ietaupīt papīru, laiku un naudu

Apraksts

Ar TN135C tonera kasetni vari nodrošināt precīzākus, skaidrākus rezultātus, vienlaikus ietaupot naudu katru reizi, kad drukā. Uzstādi šo oriģinālo Brother TN135C augstas ražības tonera kasetni savā printerī, un iegūsi augstas kvalitātes dokumentus lapu pēc lapas.

Vairāk par šo produktu...

Citas toneru kasetnes:

Nodrošini, lai Brother printeris turpina sniegt izcilus rezultātus, kādus sagaidi, izvēloties TN135C tonera kasetni. Tā kā tā ir augstas ražības kasetne, TN135C kalpo ilgāk salīdzinājumā ar standarta kasetni, bet piedāvā to pašu izcilo kvalitāti.

Lai gan tiešsaistē, iespējams, ir pieejamas lētākas maiņas alternatīvas, tikai oriģinālā TN135C tonera kasetne garantē, ka Tavs aparāts darbosies tikpat ātri un efektīvi.

Atceries, ka Brother kasetņu izmantošana ir vienīgais veids, kā nodrošināt, ka Tavs printeris darbojas vislabākajā kvalitātē, kā arī tiek saglabātas visas garantijas.

Tādēļ - pasūti TN135C tonera kasetni ciāna krāsā no Brother jau tagad, lai nodrošinātu, ka laika gaitā gūsti labāku izmaksu lietderību.

Otrreizējā pārstrāde

Vai zināji, ka izlietoto toneru kasetņu pārstrāde ar Brother ir iespējama bez papildus maksas?

Mēs cenšamies darīt visu iespējamo, lai samazinātu negatīvo ietekmi uz apkārtējo vidi un vēlamies iedrošināt mūsu klientus piedalīties tajā, atvieglojot otrreizējās pārstrādes procesu un padarot izlietoto oriģinālo Brother toneru kasetņu atgriešanu pēc iespējas ērtāku un vienkāršāku.

Viss, kas mums ir jāzin ir izlietoto toneru kasetņu skaits, un mēs noorganizēsim to atgriešanu otrreizējās pārstrādes iespējai pilnīgi bez maksas.

Pateicoties mūsu ilgtermiņa sadarbībai ar godalgoto labdarības Cool Earth organizāciju, mūsu otrreizējās pārstrādes process palīdz vietējiem ciematiem cīnīties ar tropu mežu iznīcināšanu.

Pārstrādā tintes un toneru kasetnes – bez maksas!

Back to top