Oriģināla Brother TN-1050 tonera kasetne – melna

Brother TN-1050 tonera kasetne. 1 000 izdrukām.

€ 47,63 iesk. PVN

1 000 izdrukas atbilstoši ISO/IEC19752 kvalitātes standartam

Augstas kvalitātes oriģināla Brother kasetne

Ļauj ietaupīt papīru, laiku un naudu

Produkta detaļas

TN1050_main

Galvenās funkcijas

  • 1 000 izdrukas atbilstoši ISO/IEC19752 kvalitātes standartam
  • Augstas kvalitātes oriģināla Brother kasetne
  • Ļauj ietaupīt papīru, laiku un naudu

Apraksts

Veidota izcilai saderībai ar Brother lāzerdrukas printeriem, oriģinālā TN1050 melnas krāsas tonera kasetne nodrošinās izcilu melnbaltas drukas rezultātu. Izcel savus dokumentus un piešķir tiem kvalitāti un profesionalitāti.

Vairāk par šo produktu...

TN-1050 melnas krāsas tonera kasetne ir ekspertu radīts risinājums darbam ar Brother printeriem - augstākās kvalitātes drukas rezultātam katrā drukāšanas reizē.

Kaut arī lētāku, neoriģinālo izejmateriālu izmantošana varētu likties izdevīgāks risinājums īsterniņā, tie nav paredzēti darbam ar Brother drukas ierīcē. Iespējams, ka šādu neoriģinālo izejmateriālu izmantošana var radīt kādas drukas problēmas un pat ietekmēt ierīces veiktspēju.

Izvēloties oriģinālo TN-1050 tonera kasetni, nodrošināsi savas ierīces izcilu veiktspēju un spēkā esošus ierīces garantijas nosacījumus - uzticamam drukas risinājumam.

Otrreizējā pārstrāde

Vai zināji, ka izlietoto toneru kasetņu pārstrāde ar Brother ir iespējama bez papildus maksas?

Mēs cenšamies darīt visu iespējamo, lai samazinātu negatīvo ietekmi uz apkārtējo vidi un vēlamies iedrošināt mūsu klientus piedalīties tajā, atvieglojot otrreizējās pārstrādes procesu un padarot izlietoto oriģinālo Brother toneru kasetņu atgriešanu pēc iespējas ērtāku un vienkāršāku.

Viss, kas mums ir jāzin ir izlietoto toneru kasetņu skaits, un mēs noorganizēsim to atgriešanu otrreizējās pārstrādes iespējai pilnīgi bez maksas.

Pateicoties mūsu ilgtermiņa sadarbībai ar godalgoto labdarības Cool Earth organizāciju, mūsu otrreizējās pārstrādes process palīdz vietējiem ciematiem cīnīties ar tropu mežu iznīcināšanu.

Pārstrādā tintes un toneru kasetnes – bez maksas!

Back to top