Oriģināls Brother DR241CL fotocilndrs

Brother DR241CL fotocilindrs. 15 000 izdrukām (1 x BK/C/M/Y)

€ 121,11 iesk. PVN

15 000 izdrukām (1 lapas drukas darbs)

Augstas kvalitātes oriģināls Brother fotocilindrs

Ļauj ietaupīt, papīru, laiku un naudu

Produkta detaļas

DR241CL_main

Galvenās funkcijas

  • 15 000 izdrukām (1 lapas drukas darbs)
  • Augstas kvalitātes oriģināls Brother fotocilindrs
  • Ļauj ietaupīt, papīru, laiku un naudu

Apraksts

Ļauj savam lāzerdrukas printerim darboties tā, kā tam vajadzētu un nodrošini izcilu izdruku kvalitāti, izvēloties Brother oriģinālo fotocilindru - DR241CL, kas ir vienkārši uzstādāms, uzticams un ilgtspējīgs, neļaujot drukas problēmam ietekmēt Tavu darba ikdienu.

Vairāk par šo produktu...

Brother fotocilindrs ļaus biroja Brother lāzerdruka printerim darboties bez traucējumiem - kvalitatīvām dokumentu izdrukām.

Kaut arī neoriģinālo izejmateriālu iegāde ir lētāka un var likties īstermiņā izdevīgāks risinājums, būtu jāatcerās, ka lēta un neoriģināla fotocilindra izmantošana Brother lāzerdrukas ierīcē var radīt printera darbības bojājumus ilgtermiņā un ietekmēt izdruku kvalitāti, kā arī ietekmēt spēkā esošas garantijas nosacījumus.

Šis oriģinālais DR241CL fotocilindrs ļaus ierīcei darboties bez sarežģījumiem, nodrošinot izcilu vērtību ilgtermiņā un kvalitatīvu drukas rezultātu katrā drukāšanas reizē.

Otrreizējā pārstrāde

Vai zināji, ka izlietoto toneru kasetņu pārstrāde ar Brother ir iespējama bez papildus maksas?

Mēs cenšamies darīt visu iespējamo, lai samazinātu negatīvo ietekmi uz apkārtējo vidi un vēlamies iedrošināt mūsu klientus piedalīties tajā, atvieglojot otrreizējās pārstrādes procesu un padarot izlietoto oriģinālo Brother toneru kasetņu atgriešanu pēc iespējas ērtāku un vienkāršāku.

Viss, kas mums ir jāzin ir izlietoto toneru kasetņu skaits, un mēs noorganizēsim to atgriešanu otrreizējās pārstrādes iespējai pilnīgi bez maksas.

Pateicoties mūsu ilgtermiņa sadarbībai ar godalgoto labdarības Cool Earth organizāciju, mūsu otrreizējās pārstrādes process palīdz vietējiem ciematiem cīnīties ar tropu mežu iznīcināšanu.

Pārstrādā tintes un toneru kasetnes – bez maksas!

Back to top