Oriģināls Brother DR-230CL fotocilindra iepakojums

Brother DR-230CL melns, ciāna, fuksīna un dzeltens fotocilindrs, iepakojums. 15,000 izdrukas

€ 127,15 iesk. PVN

Nodrošina līdz 15,000 izdruku (1 lapas drukas darbs)

Augstas kvalitātes oriģinālais Brother fotocilindrs

Novērš brāķus, lai taupītu laiku un naudu

Produkta detaļas

DR230CL_main

Galvenās īpašības

  • Nodrošina līdz 15,000 izdruku (1 lapas drukas darbs)
  • Augstas kvalitātes oriģinālais Brother fotocilindrs
  • Novērš brāķus, lai taupītu laiku un naudu

Apraksts

Saglabājiet sava biroja lāzerprintera sniegumu tikpat labā kvalitātē, nodrošinot, ka izdrukas saglabā vislabāko iespējamo kvalitāti ar šo oriģinālo Brother DR-230CL fotocilindra iepakojumu. DR-230CL ir vienkārši uzstādāms, uzticams un ilgi kapojošs,ļaujot aizmirst par drukas ierīču veiktspējas problēmām.

Vairāk par šo produktu...

Kad runa ir par drukāšanu birojā, vari paļauties uz Brother DR-230CL fotocilindra paku, lai nodrošinātu, ka printeris saglabā savu izcilo darbības stāvokli un izdrukas ir kristālskaidras.

Lai gan var būt vilinoši iegādāties lētākus, neoriģinālus izejmateriālus, atceries, ka lētu fotocilindru uzstādīšana Tavā lāzerprinterī var ne vien ietekmēt Tavu izdruku kvalitāti, bet arī anulēt garantiju un izraisīt printera ilgtermiņa bojājumu.

Šī oriģinālā DR-230CL fotocilindra paka ļauj printerim darboties, kā nepieciešams, sniedzot labāku izmaksu lietderību laika gaitā un iespaidīgus rezultātus ik reizi.

Otrreizējā pārstrāde

Vai zināji, ka izlietoto toneru kasetņu pārstrāde ar Brother ir iespējama bez papildus maksas?

Mēs cenšamies darīt visu iespējamo, lai samazinātu negatīvo ietekmi uz apkārtējo vidi un vēlamies iedrošināt mūsu klientus piedalīties tajā, atvieglojot otrreizējās pārstrādes procesu un padarot izlietoto oriģinālo Brother toneru kasetņu atgriešanu pēc iespējas ērtāku un vienkāršāku.

Viss, kas mums ir jāzin ir izlietoto toneru kasetņu skaits, un mēs noorganizēsim to atgriešanu otrreizējās pārstrādes iespējai pilnīgi bez maksas.

Pateicoties mūsu ilgtermiņa sadarbībai ar godalgoto labdarības Cool Earth organizāciju, mūsu otrreizējās pārstrādes process palīdz vietējiem ciematiem cīnīties ar tropu mežu iznīcināšanu.

Pārstrādā tintes un toneru kasetnes – bez maksas!

Back to top