Oriģināls Brother DR2300 fotocilindrs

Brother DR2300 melnas krāsas fotocilindrs – viens iepak. 12 000 izdrukām.

€ 92,73 iesk. PVN

12 000 melnbaltām un krāsainām izdrukām (ar vienas lapas izdruku)

Augstas kvalitātes oriģināls Brother fotocilindrs

Ļauj ietaupīt papīru, laiku un naudu

Produkta detaļas

DR2300_main

Galvenās funkcijas

  • 12 000 melnbaltām un krāsainām izdrukām (ar vienas lapas izdruku)
  • Augstas kvalitātes oriģināls Brother fotocilindrs
  • Ļauj ietaupīt papīru, laiku un naudu

Apraksts

Oriģinālais nomaiņas fotocilindrs darbam ar Brother lāzerdrukas printeriem. DR2300 fotocilindrs nodrošinās printera izcilu darbību, kvalitatīvu izdruku veikšanai, lai visi svarīgie dokumenti būtu atbilstošā kvalitātē.

Saistītās ierīces

Vairāk par šo produktu...

Nodrošini Brother printera netraucētu darbību un izcilu drukas rezultātu, izvēloties DR2300 fotocilindru.

Kaut arī lētu, neoriģinālo izejmateriālu iegāde varētu likties izdevīgāks risinājums īstermiņā, tikai oriģinālais DR2300 fotocilindrs nodrošinās ierīces izcilu darbību un kvalitatīvu drukas rezultātu.

Atceries, ka tikai oriģinālo Brother izejmateriālu izmantošana ļaus Brother ierīcei darboties atbilstoši prasībām un arī garantijas nosacījumi būs spekā esoši.

Iegādājoties Brother fotocilindru DR2300 - kvalitatīvai ierīces darbībai - ieguldīsi ilgtermiņā, saņemot augstas kvalitātes drukas rezultātu katrā drukāšanas reizē.

Otrreizējā pārstrāde

Vai zināji, ka izlietoto toneru kasetņu pārstrāde ar Brother ir iespējama bez papildus maksas?

Mēs cenšamies darīt visu iespējamo, lai samazinātu negatīvo ietekmi uz apkārtējo vidi un vēlamies iedrošināt mūsu klientus piedalīties tajā, atvieglojot otrreizējās pārstrādes procesu un padarot izlietoto oriģinālo Brother toneru kasetņu atgriešanu pēc iespējas ērtāku un vienkāršāku.

Viss, kas mums ir jāzin ir izlietoto toneru kasetņu skaits, un mēs noorganizēsim to atgriešanu otrreizējās pārstrādes iespējai pilnīgi bez maksas.

Pateicoties mūsu ilgtermiņa sadarbībai ar godalgoto labdarības Cool Earth organizāciju, mūsu otrreizējās pārstrādes process palīdz vietējiem ciematiem cīnīties ar tropu mežu iznīcināšanu.

Pārstrādā tintes un toneru kasetnes – bez maksas!

Back to top