Oriģinālais Brother DR-2200 fotocilindrs

Oriģinālais Brother DR-2200 melns fotocilindrs, atsevišķa paka. 12,000 izdrukas.

€ 88,91 iesk. PVN

Nodrošina līdz 12,000 izdruku

Augstas kvalitātes oriģinālais Brother fotocilindrs

Novērš brāķus, lai taupītu laiku un naudu

Produkta detaļas

DR2200_main

Galvenās īpašības

  • Nodrošina līdz 12,000 izdruku
  • Augstas kvalitātes oriģinālais Brother fotocilindrs
  • Novērš brāķus, lai taupītu laiku un naudu

Apraksts

Šis oriģinālais maiņas fotocilindrs ir profesionāli izstrādāts izmantošanai ar Tavu lāzerprinteri.  DR-2200  fotocilindrs nodrošina printera spēju nepārtraukti sniegt augstākās kvalitātes rezultātus un nodrošināt, ka Tev svarīgie dokumenti tiek atveidoti pienācīgā kvalitātē.

Vairāk par šo produktu...

Nodrošini, ka Tavs Brother printeris turpina sniegt izcilus rezultātus, kādus sagaidi, izvēloties DR-2200 fotocilindru.

Lai gan var ir pieejamas lētākas alternatīvas, tikai oriģinālais DR-2200 fotocilindrs garantē, ka Tavs aparāts turpina darboties tik ātri un efektīvi, cik nepieciešams.

Atceries, ka Brother izejmateriāli ir vienīgais veids, kā nodrošināt, ka Tavs printeris turpina darboties savā vislabākajā kvalitātē, un arī visas garantijas paliek spēkā.

Tādēļ iegādājies DR-2200 fotocilindru no Brother jau šodien, kas ir izstrādāts, lai saglabātu Brother printera  vislabāko darbības kvalitāti un laika gaitā sniegtu labāku lietderību.

Otrreizējā pārstrāde

Vai zināji, ka izlietoto toneru kasetņu pārstrāde ar Brother ir iespējama bez papildus maksas?

Mēs cenšamies darīt visu iespējamo, lai samazinātu negatīvo ietekmi uz apkārtējo vidi un vēlamies iedrošināt mūsu klientus piedalīties tajā, atvieglojot otrreizējās pārstrādes procesu un padarot izlietoto oriģinālo Brother toneru kasetņu atgriešanu pēc iespējas ērtāku un vienkāršāku.

Viss, kas mums ir jāzin ir izlietoto toneru kasetņu skaits, un mēs noorganizēsim to atgriešanu otrreizējās pārstrādes iespējai pilnīgi bez maksas.

Pateicoties mūsu ilgtermiņa sadarbībai ar godalgoto labdarības Cool Earth organizāciju, mūsu otrreizējās pārstrādes process palīdz vietējiem ciematiem cīnīties ar tropu mežu iznīcināšanu.

Pārstrādā tintes un toneru kasetnes – bez maksas!

Back to top