Error: Generic Text label 'Added to basket' not set for language 'lv-LV' (Site: 'MAIN-Nordics').

Oriģināls Brother DR-1050 fotocilindrs

Oriģināls Brother DR-1050 melns fotocilindrs, atsevišķs iepakojums. 10 000 izdrukas.

€ 69,01 ar PVN
Atrast tirdzniecības vietu

Šis oriģinālais maiņas fotocilindrs ir profesionāli izstrādāts izmantošanai ar Tavu lāzerprinteri. DR-1050 fotocilindrs nodrošina printera nepārtrauktu veiktspēju un augstākās kvalitātes drukas rezultātus, nodrošinot svarīgu dokumentu izdruku pienācīgā kvalitātē.

Galvenās funkcijas

  • Nodrošina līdz 10 000 izdruku
  • Augstas kvalitātes oriģināls Brother fotocilindrs
  • Novērš brāķus, lai taupītu laiku un naudu

Apraksts

Nodrošini, lai Tavs Brother printeris turpinātu sniegt izcilus rezultātus, kādus sagaidāt, izvēloties DR-1050 fotocilindru.

Lai gan pastāv lētākas maiņas alternatīvas, tikai oriģinālais DR-1050 fotocilindrs turpinās sniegt tik ātrus un efektīvus rezultātus, kādiem tiem jābūt.

Atceries, ka Brother izejmateriālu izmantošana ir vienigais veids, kā nodrošināt, ka printeris turpina darboties vislabākajā kvalitātē, kā arī garantija paliek spēkā.

Tādēļ iegādājies DR-1050 fotocilindru no Brother šodien - tas ir izstrādāts, lai nodrošinātu Brother printera darbību un sniegtu Tev vislabāko kvalitāti laika gaitā.

Saderība ar

Saderīgie printeri

Otrreizējā pārstrāde

Vai zināji, ka izlietoto toneru kasetņu pārstrāde ar Brother ir iespējama bez papildus maksas?

Mēs cenšamies darīt visu iespējamo, lai samazinātu negatīvo ietekmi uz apkārtējo vidi un vēlamies iedrošināt mūsu klientus piedalīties tajā, atvieglojot otrreizējās pārstrādes procesu un padarot izlietoto oriģinālo Brother toneru kasetņu atgriešanu pēc iespējas ērtāku un vienkāršāku.

Viss, kas mums ir jāzin ir izlietoto toneru kasetņu skaits, un mēs noorganizēsim to atgriešanu otrreizējās pārstrādes iespējai pilnīgi bez maksas.

Pateicoties mūsu ilgtermiņa sadarbībai ar godalgoto labdarības Cool Earth organizāciju, mūsu otrreizējās pārstrādes process palīdz vietējiem ciematiem cīnīties ar tropu mežu iznīcināšanu.

Apmeklējiet Brother Earth un uzziniet vairāk.