Oriģināls Brother BU800CL pārneses siksnas bloks

Oriģināls Brother BU800CL pārneses siksnas bloks. Darbības cikls 150 000 izdrukas (2 lapas ir viens uzdevums).

€ 67,98 iesk. PVN

Darba cikls 150 000 izdrukas (2 lapas ir viens uzdevums)

Augstas kvalitātes oriģināls Brother izejmateriāls

Nodrošina, ka jūsu lāzerprinteris darbojas izcili

Produkta detaļas

BU800CL_main

Šo izejmateriālu izstrādāja tā pati inženieru komanda, kas radīja jūsu Brother printeri; tas nozīmē, ka tie ir paredzēti, lai strādātu kopā, lai nodrošinātu augstākās kvalitātes izdrukas.

Galvenās iezīmes

  • Darba cikls 150 000 izdrukas (2 lapas ir viens uzdevums)
  • Augstas kvalitātes oriģināls Brother izejmateriāls
  • Nodrošina, ka jūsu lāzerprinteris darbojas izcili
  • Šo izejmateriālu izstrādāja tā pati inženieru komanda, kas radīja jūsu Brother printeri; tas nozīmē, ka tie ir paredzēti, lai strādātu kopā, lai nodrošinātu augstākās kvalitātes izdrukas.

Apraksts

Nodrošiniet, ka jūsu biroja printeris darbojas nemainīgi izcili un izdrukas saglabā lielisku kvalitāti, izmantojot šo oriģinālo Brother BU800CL pārneses siksnas bloku.

BU800CL ir vienkārši uzstādāms, uzticams un ilgi kalpojošs. Saderīgs ar dažādiem printeriem, mūsu pārneses siksnas bloks palīdzēs jums drukāt bez apstājas. 

Kad jūsu printeris to pieprasa, nomainiet esošo pārneses siksnas bloku ar oriģinālu Brother BU800CL izejmateriālu, lai saglabātu nemainīgi augstu drukas kvalitāti. Laicīga pārneses siksnas bloka nenomainīšana, pārsniedzot norādīto darbības cikla izdruku skaitu, var radīt nekvalitatīvas izdrukas un bojāt jūsu iekārtu.

 

Apraksts

 

Garantēta darbība

Atcerieties, ka Brother izejmateriālu un papildpiederumu lietošana ir vienīgais veids, kā nodrošināt, lai printeris turpinātu darboties vislabākajā kvalitātē. Pasūtiet BU800CL siksnas bloku no Brother jau šodien - tas ir radīts, lai saglabātu jūsu Brother printera vislabāko veiktspēju un nodrošinātu jums labāko vērtību iekārtas darbības laikā.

Uzticamība un kvalitātes nodrošināšana

Nodrošiniet, ka jūsu Brother printeris arī turpmāk sniegs izcilus rezultātus, ko esat gaidījis, izvēloties BU800CL siksnas bloku. Lai gan ir pieejamas lētākas papildpiederumu alternatīvas, tikai Brother oriģinālais BU800CL siksnas bloks garantē, ka jūsu ierīce turpinās darboties tikpat ātri un efektīvi, kā tai vajadzētu.

 
Rūpes par vidi un otrreizēja pārstrāde

Visas Brother tintes kasetnes ir veidotas tā, lai pēc iespējas mazāk ietekmētu vidi. Brother piedāvā klientiem videi draudzīgu veidu, kā atbrīvoties no Brother zīmola izstrādājumiem pēc to kalpošanas laika beigām.

Atbalsts 'at your side'

Izmantojot Brother oriģinālos izejmateriālus, tiek nodrošināta printera garantija. Brother apņemās nodrošināt izcilu pārdošanas un klientu atbalstu - gan pirms, gan pēc produktu iegādes.

Otrreizējā pārstrāde

Vai zināji, ka izlietoto toneru kasetņu pārstrāde ar Brother ir iespējama bez papildus maksas?

Mēs cenšamies darīt visu iespējamo, lai samazinātu negatīvo ietekmi uz apkārtējo vidi un vēlamies iedrošināt mūsu klientus piedalīties tajā, atvieglojot otrreizējās pārstrādes procesu un padarot izlietoto oriģinālo Brother toneru kasetņu atgriešanu pēc iespējas ērtāku un vienkāršāku.

Viss, kas mums ir jāzin ir izlietoto toneru kasetņu skaits, un mēs noorganizēsim to atgriešanu otrreizējās pārstrādes iespējai pilnīgi bez maksas.

Pateicoties mūsu ilgtermiņa sadarbībai ar godalgoto labdarības Cool Earth organizāciju, mūsu otrreizējās pārstrādes process palīdz vietējiem ciematiem cīnīties ar tropu mežu iznīcināšanu.

Pārstrādā tintes un toneru kasetnes – bez maksas!

Back to top