Brother BU-330CL - pārneses lente

Brother BU-330CL pārneses lente - darbam ar norādītiem lāzerdrukas printeriem

€ 57,36 iesk. PVN

50 000 lapu dzīves cikls

Saderīgs ar norādītām Brother lāzerdrukas iekārtām

Produkta detaļas

BU330CL_main

  • 50 000 lapu dzīves cikls
  • Saderīgs ar norādītām Brother lāzerdrukas iekārtām

Apraksts

Pārneses lente darbam ar saderīgām Brother lāzerdrukas ierīcēm.

Saderīgas iekārtas

Rādīt vairāk
Rādīt mazāk

Vairāk par šo produktu...

Oriģināla BU-330CL pārneses lente ir nepieciešama jebkurā birojā. Tā pagarinās ierīces dzīves ciklu un ievērojami uzlabos printera veiktspēju - augstas kvalitātes izdrukām katrā drukāšanas reizē.

BU-330CL nodrošina tonera pareizu pārnesi lāzerdrukas printerī, kas nodrošina drukas tekstu un attēlu pareizu un kvalitatīvu attēlojumu - profesionālam rezultātam. Ātri un vienkārši uzstādāma, tā būs nozīmīgs palīgrīks printera izcilas veiktspējas nodrošināšanai un vienmēr augstas kvalitātes izdrukām.

Nodrošinot 50 000 izdruku darbības ciklu, šī pārneses lente ir uzticams un ilgi kalpojošs risinājums, kas ļaus ikdienas drukas darbus veikt bez sarežģījumiem.

Otrreizējā pārstrāde

Vai zināji, ka izlietoto toneru kasetņu pārstrāde ar Brother ir iespējama bez papildus maksas?

Mēs cenšamies darīt visu iespējamo, lai samazinātu negatīvo ietekmi uz apkārtējo vidi un vēlamies iedrošināt mūsu klientus piedalīties tajā, atvieglojot otrreizējās pārstrādes procesu un padarot izlietoto oriģinālo Brother toneru kasetņu atgriešanu pēc iespējas ērtāku un vienkāršāku.

Viss, kas mums ir jāzin ir izlietoto toneru kasetņu skaits, un mēs noorganizēsim to atgriešanu otrreizējās pārstrādes iespējai pilnīgi bez maksas.

Pateicoties mūsu ilgtermiņa sadarbībai ar godalgoto labdarības Cool Earth organizāciju, mūsu otrreizējās pārstrādes process palīdz vietējiem ciematiem cīnīties ar tropu mežu iznīcināšanu.

Pārstrādā tintes un toneru kasetnes – bez maksas!

Back to top