Brother BU-100CL

BU-100CL pārneses lente

€ 169,84 iesk. PVN

Līdz 50 000 izdrukām

Saderīga ar zemāk minētām iekārtām.

Produkta detaļas

BU100CL_main

Galvenās funkcijas

  • Līdz 50 000 izdrukām
  • Saderīga ar zemāk minētām iekārtām.

Apraksts

BU-100CL printera pārneses lente ietilpst Brother lāzerdrukas produktu papildpiederumu klāstā. 

Vairāk par šo produktu...

Oriģināla BU-100CL pārneses lente lāzerdrukas printeriem - ierīču kalpošanas ilguma pagarināšanai un izcila drukas rezultāta nodrošināšanai katrā drukāšanas reizē. 

BU-100CL nodrošina tonera pareizu pārnesi printerī - lai teksts un attēli drukājot ir pareizi un skaidri atveidoti izdrukātajā dokumentā. Ātri un vienkārši uzstādāma, šis papildpiederums ir nozīmīgs printera izcilai veiktspējai un profesionālam drukas rezultātam, kāds tiek sagaidīts no Brother ierīcēm.

Nodrošinot darba ciklu 50 000 izdruku apmērā, šī maiņas pārneses lente ir izturīgs un uzticams papildpiederums un padara ikdienas drukas darbu veikšanu daudz vienkāršāku. 

Otrreizējā pārstrāde

Vai zināji, ka izlietoto toneru kasetņu pārstrāde ar Brother ir iespējama bez papildus maksas?

Mēs cenšamies darīt visu iespējamo, lai samazinātu negatīvo ietekmi uz apkārtējo vidi un vēlamies iedrošināt mūsu klientus piedalīties tajā, atvieglojot otrreizējās pārstrādes procesu un padarot izlietoto oriģinālo Brother toneru kasetņu atgriešanu pēc iespējas ērtāku un vienkāršāku.

Viss, kas mums ir jāzin ir izlietoto toneru kasetņu skaits, un mēs noorganizēsim to atgriešanu otrreizējās pārstrādes iespējai pilnīgi bez maksas.

Pateicoties mūsu ilgtermiņa sadarbībai ar godalgoto labdarības Cool Earth organizāciju, mūsu otrreizējās pārstrādes process palīdz vietējiem ciematiem cīnīties ar tropu mežu iznīcināšanu.

Pārstrādā tintes un toneru kasetnes – bez maksas!

Back to top