Standarta vaska termo pārneses melnas tintes lente BWS-1D300-060

BWS-1D300-060 standarta vaska termo pārneses melnas tintes lente, 300 metrus gara un 60mm plata, Brother International Europe sertificēts produkts.

300 metru gara lente

60mm plata

Augstas kvalitātes termo pārneses tintes lente

Produkta detaļas

Standarta vaska termo pārneses melnas tintes lente BWS-1D300-060

Skaidram, ilgnoturīgam drukas rezultātām

Standarta vasks ar melnu tinti ​

Nepieciešami saderīgi uzlīmju ruļļi

Galvenās īpašības

  • 300 metru gara lente
  • 60mm plata
  • Augstas kvalitātes termo pārneses tintes lente
  • Skaidram, ilgnoturīgam drukas rezultātām
  • Standarta vasks ar melnu tinti ​
  • Nepieciešami saderīgi uzlīmju ruļļi

Apraksts

Šī augstas kvalitātes standarta vaska lente ir izstrādāta atbilstoši profesionāla marķējuma drukāšanas vajadzībām. Izmantošanai tirdzniecībā, veselības aprūpē un loģistikā šīs 60 mm platās lentes var izmantot svītrkodu drukāšanai un cita veida pielietojumam.

Vaska termo pārneses lentes ir rentablas un vislabāk piemērotas standarta papīra uzlīmēm. BWS-1D300-060 vaska lentes tiek izmantotas kopā ar saderīgiem uzlīmju ruļļiem un termo pārneses uzlīmju printeri.

Vairāk par šo produktu...

Standarta vaska termo pārneses lente nodrošina profesionālu, vienkāršu drukāšanu ar saderīgu Brother uzlīmju printeri. Šī 300 metrus garā lente ir retāk jāmaina un nodrošina Brother uzlīmju printera ilgāku darbību.

Izmantojot šo 60 mm plato lenti, var sagaidīt profesionālus rezultātus, drukājot svītrkodus un tekstu dažādu nozaru pielietojumā. BWS-1D300-060 lente, kas izgatavota atbilstoši augstai specifikācijai, ir saderīga ar specifiskiem Brother termo pārneses uzlīmju printeriem.

Izvēloties Brother International Europe sertificēto standarta vaska termo pārneses lenti, Brother ierīce darbosies pēc iespējas labāk, nodrošinot skaidrus un noturīgus drukas rezultātus.

Back to top