Error: Generic Text label 'Added to basket' not set for language 'lv-LV' (Site: 'MAIN-Nordics').

Standarta vaska/sveķu (wax/resin) termo pārneses melna tintes lente BSS-1D300-110

BSS-1D300-110 standarta vaska/sveķu (wax/resin) termo pārneses melna tintes lente, 300 metrus gara un 110mm plata. Brother International Europe sertificēts produkts.

€ 8,97 iesk. PVN
Atrast tirdzniecības vietu

Šīs 300 metru garās augstas kvalitātes standarta vaska/sveķu lentes (wax/resin) ir izstrādātas atbilstoši profesionālajām marķējuma drukāšanas vajadzībām. Izmantošanai loģistikā, tirdzniecībā, veselības aprūpē un citās nozarēs. BSS-1D300-110 melnas krāsas termo pārneses tintes lentes ir paredzētas darbam ar saderīgiem uzlīmju ruļļiem.

Galvenās īpašības

  • 300 metrus gara lente
  • 110mm plata
  • Augstas kvalitātes termo pārneses tintes lente
  • Skaidram un noturīgam drukas rezultātam
  • Standarta vaska lente ar melnu tinti
  • Lietošanai ar saderīgiem uzlīmju ruļļiem

Apraksts

Standarta vaska/sveķu termo pārneses melnās tintes lente nodrošina profesionālu un nesarežģītu uzlīmju druku ar saderīgu Brother uzlīmju printeri. Ar 300 metriem vienā lentē šī augstas kvalitātes standarta vaska lente ir retāk jāmaina, kas nodrošinās Brother uzlīmju printera ilgāku un uzticamu veiktspēju.

Ar šo standarta vaska/sveķu termo pārneses tintes lenti var sagaidīt profesionālus rezultātus. Izgatavota atbilstoši augstai specifikācijai, BSS-1D300-110 lente ir saderīga ar īpašiem Brother termo pārneses uzlīmju printeriem.

Izvēloties Brother International Europe standarta vaska/sveķu termo pārneses lenti tiks nodrošināta iekārtas vislabākā veiktspēja, kā arī skaidrs un noturīgs drukas rezultāts.

Saderība ar

Saderīgie printeri