Premium vaska/sveķu termo pārneses melnas tintes lente BSP-1D300-060

BSP-1D300-060 premium vaska/sveķu termo pārneses melnas tintes lente, 300 metrus gara un 60mm plata, Brother International Europe sertificēts produkts.

300 metru gara lente

60mm plata

Augstas kvalitātes termo pārneses tintes lente

Produkta detaļas

Premium vaska/sveķu termo pārneses melnas tintes lente BSP-1D300-060

Skaidram, ilgnoturīgam drukas rezultātām

Premium vaska/sveķu lente ar melnu tinti

Nepieciešami saderīgi uzlīmju ruļļi

Galvenās īpašības

  • 300 metru gara lente
  • 60mm plata
  • Augstas kvalitātes termo pārneses tintes lente
  • Skaidram, ilgnoturīgam drukas rezultātām
  • Premium vaska/sveķu lente ar melnu tinti
  • Nepieciešami saderīgi uzlīmju ruļļi

Apraksts

Šī augstas kvalitātes premium vaska/sveķu lente ir izstrādāta atbilstoši profesionāla marķējuma drukāšanas vajadzībām. Izmantošanai tirdzniecībā, veselības aprūpē un loģistikā šīs 60 mm platās lentes var izmantot svītrkodu drukāšanai un cita veida pielietojumam.

Vaska/sveķu termo pārneses lentes ir labākās, pateicoties apvienotai vaska lenšu izmaksu lietderībai kopā ar sveķu lenšu izturību. BSP-1D300-060 lentes tiek izmantotas kopā ar saderīgiem uzlīmju ruļļiem un termo pārneses uzlīmju printeri. Vaska/sveķu lentes vislabāk ir piemērotas papīra uzlīmēm ar pārklājumu.

Vairāk par šo produktu...

Premium vaska/sveķu termo pārneses lente nodrošina profesionālu, vienkāršu drukāšanu ar saderīgu Brother uzlīmju printeri. Šī 300 metrus garā lente ir retāk jāmaina un nodrošina Brother uzlīmju printera ilgāku darbību.

Izmantojot šo 60 mm plato lenti, var sagaidīt profesionālus rezultātus, drukājot svītrkodus un tekstu dažādu nozaru pielietojumā. BSP-1D300-060 lente, kas izgatavota atbilstoši augstai specifikācijai, ir saderīga ar specifiskiem Brother termo pārneses uzlīmju printeriem.

Izvēloties Brother International Europe sertificēto premium vaska/sveķu termo pārneses lenti, Brother ierīce darbosies pēc iespējas labāk, nodrošinot skaidrus un noturīgus drukas rezultātus.

Back to top