Standarta sveķu termo pārneses melnas tintes lente BRS-1D300-060

BRS-1D300-060 standarta sveķu termo pārneses melnas tintes lente, 300 metrus gara un 60mm plata, Brother International Europe sertificēts produkts.

€ 11,12 iesk. PVN

300 metru gara lente

60mm plata

Augstas kvalitātes termo pārneses tintes lente

Produkta detaļas

Standarta sveķu termo pārneses melnas tintes lente BRS-1D300-060

Skaidram, ilgnoturīgam drukas rezultātām

Standarta sveķu lente ar melnu tinti Nepieciešami saderīgi uzlīmju ruļļi

Nepieciešami saderīgi uzlīmju ruļļi

Galvenās īpašības

  • 300 metru gara lente
  • 60mm plata
  • Augstas kvalitātes termo pārneses tintes lente
  • Skaidram, ilgnoturīgam drukas rezultātām
  • Standarta sveķu lente ar melnu tinti Nepieciešami saderīgi uzlīmju ruļļi
  • Nepieciešami saderīgi uzlīmju ruļļi

Apraksts

Šī augstas kvalitātes standarta sveķu lente ir izstrādāta atbilstoši profesionāla marķējuma drukāšanas vajadzībām. Izmantošanai tirdzniecībā, veselības aprūpē un loģistikā šīs 60 mm platās lentes var izmantot svītrkodu drukāšanai un cita veida pielietojumam.

Sveķu termo pārneses lentes nodrošina augstas kvalitātes drukas rezultātu un ir vislabāk piemērotas plēves veida materiālu uzlīmēm. BRS-1D300-060 sveķu lentes tiek izmantotas kopā ar saderīgiem uzlīmju ruļļiem un termo pārneses uzlīmju printeri.

Vairāk par šo produktu...

Standarta sveķu termo pārneses lente nodrošina profesionālu, vienkāršu drukāšanu ar saderīgu Brother uzlīmju printeri. Šī 300 metrus garā lente ir retāk jāmaina un nodrošina Brother uzlīmju printera ilgāku darbību.

Izmantojot šo 60 mm plato lenti, var sagaidīt profesionālus rezultātus, drukājot svītrkodus un tekstu dažādu nozaru pielietojumā. BRS-1D300-060 lente, kas izgatavota atbilstoši augstai specifikācijai, ir saderīga ar specifiskiem Brother termo pārneses uzlīmju printeriem.

Izvēloties Brother International Europe sertificēto standarta sveķu termo pārneses lenti, Brother ierīce darbosies pēc iespējas labāk, nodrošinot skaidrus un noturīgus drukas rezultātus.

Back to top