Premium sveķu (resin) termo pārneses melna tintes lente BRP-1D300-110

BRP-1D300-110 premium sveķu (resin) termo pārneses melna tintes lente, 300 metrus gara un 110mm plata. Brother International Europe sertificēts produkts.

€ 23,63 iesk. PVN

300 metrus gara lente

110mm plata

Augstas kvalitātes termo pārneses tintes lente

Produkta detaļas

Black thermal transfer ribbon roll

Skaidram un noturīgam drukas rezultātam

Standarta vaska lente ar melnu tinti

Lietošanai ar saderīgiem uzlīmju ruļļiem

Galvenās īpašības

  • 300 metrus gara lente
  • 110mm plata
  • Augstas kvalitātes termo pārneses tintes lente
  • Skaidram un noturīgam drukas rezultātam
  • Standarta vaska lente ar melnu tinti
  • Lietošanai ar saderīgiem uzlīmju ruļļiem

Apraksts

Šīs 300 metru garās augstas kvalitātes premium sveķu lentes ir izstrādātas atbilstoši profesionālajām marķējuma drukāšanas vajadzībām. Izmantošanai loģistikā, tirdzniecībā, veselības aprūpē un citās nozarēs. BRP-1D300-110 melnas krāsas termo pārneses tintes lentes ir paredzētas darbam ar saderīgiem uzlīmju ruļļiem.

Vairāk par šo produktu...

Premium sveķu termo pārneses melnās tintes lente nodrošina profesionālu un nesarežģītu uzlīmju druku ar saderīgu Brother uzlīmju printeri. Ar 300 metriem vienā lentē šī augstas kvalitātes standarta vaska lente ir retāk jāmaina, kas nodrošinās Brother uzlīmju printera ilgāku un uzticamu veiktspēju.

Ar šo premium sveķu termo pārneses tintes lenti var sagaidīt profesionālus rezultātus. Izgatavota atbilstoši augstai specifikācijai, BRP-1D300-110 lente ir saderīga ar īpašiem Brother termo pārneses uzlīmju printeriem.

Izvēloties Brother International Europe premium sveķu termo pārneses lenti tiks nodrošināta iekārtas vislabākā veiktspēja, kā arī skaidrs un noturīgs drukas rezultāts.

Back to top